Yalancı Dizisi Ahmet Kim? Gerçek ismi Kariyeri
Yalancı Dizisi Ahmet Kim? Gerçek ismi Kariyeri

Yalancı Dizisi Ahmet Kim? Gerçek ismi Kariyeri

Palavracı Dizisinde Emir Çubukçu’nun canlandırdığı Ahmet Bilgin şahsiyeti hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yalancı Dizisi Ahmet Kim?Palavracı Dizisi Ahmet Kim? 

Show tv ekranlarında yerni sezonda yayınlanacak olan İçimizden Bkocaman Dizisi Oyuncu Kadrosu netleşmeye başlarken dizide Ahmet Şahsiyetini canlandıran oyuncu belli oldu.  Dizide nasıl bir şahsiyeti canlandıracağı şimdilik belli olmaz iken makûs şahsiyetlerin oyuncuya yakıştığını Gülperi dizisinden anımsamak mümkün.

Palavracı Dizisi Ahmet Kim?

Bir çok akılda adın rol aldığı dizide Ahmet şahsiyetini canlandıran Emir Çubukçu 28 Eylül 1988 senesinde dünyaya gelmiştir. 1.79 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi btümörcüdür. Eğitimlerini Tiyatro üzerine Mimar Sinan Üniversitesinde bitirmiştir. 
Kendisinin kurduğu tiyatro da bir çok kere sahne almıştır. Dizi kariyerine Karadayı adlı dizi ile başlayan oyuncu 2015 senesinde Beyaz Gece adlı dizide rol almıştır. Gülperi adlı dizide makûs bir şahsiyet ile karşımıza çıkan Emir Çubukçu Son olarak Zemheri dizisinde rol almıştır. 
Emir Çubukçu’nun rol aldığı diziler
2020 – Zemheri Faruk TV Dizisi
2018 – Gülperi Ali TV Dizisi
2016-2017 – Rüya İnan TV Dizisi
2017 – Bana Hoşlanmayı Anlat Burak TV Dizisi
2015 – Beyaz Gece Burak TV Dizisi
2013 – Yarım Kalan Mucize Başkaldırıcı Sinema Filmi
2012 – Karadayı Osman TV Dizisi
Palavracı Dizisi Ahmet rolünü canlandıran Emir Çubukçu hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Palavracı Dizisi Görkem Komiser hakkında ayrıntılı balakaları bir evvelki yazımızda bulabilirsiniz. 

Bir cevap yazın