Vip Uçak Kiralama Hizmeti Veren Firmalar
Vip Uçak Kiralama Hizmeti Veren Firmalar

Vip Uçak Kiralama Hizmeti Veren Firmalar

Vip Uçak KiralamaVip Uçak Kiralama

Vip olarak özel uçak veya helikopter  kiralamak ya da vip olarak donatılmış özel jet kiralamak genellikle üst düzey seoların ve idareyicilerin  seçim ettiği ve yoğun olan programlarını bir nebze de olsa gevşetmek ve zamandan tasarruf  sağlamak için erişimde başvurdukları ideal bir alternatiftir. 
Doğru Yanıt:Asker Olarak Normandiya Çıkarması
Ülke dışı iş seyahatlerinde vip özel uçak kiralama veya ülke içi kısa mesafelerde vip helikopter kiralama operasyonları yoğun iş temposuna maruz kalan üst düzey ve varlıklı iş insanlarının  seçim ettiği erişim alternatiflerinden birisidir. Aynı gün içinde bir çok şehirde veya ülkede olmak zorunda olan üst düzey iş insanları bürokratlar ve idareyiciler özel uçak veya helikopter kiralayarak bu seyahatlerin ve toplantıralan üstesinden başarılı bir biçimde gelmektedirler. 

Vip Olarak Uçak veya Helikopter Kiralamanın Bereketleri 

1-Zamandan Tasarruf 

Zaman kavramı iş insanları, bürokratlar ve üst düzey idareyiciler için oldukça ehemmiyetli bir kavramdır. Kiralanacak vip uçak ve helikopterler ile zamandan oldukça tasarruf edilecektir. Siz uçuş saati gibi ayrıntılara takılmadan sizin için uygun zaman diliminde kalkışa hazır vip uçak veya vip helikopterin sizi bekliyor olması büyük zaman tasarrufu sağlamaktadır.  
2-Konforlu Vip Yolculuk

Sizin için itinayla hazırlanmış olan vip uçuş hizmeti ile gereksiniminiz olan yeme, içme, hatta geçime, dinlenme, duş alma gibi profesyonel vip hizmetlerden faydalanma ödününüz bulunmaktadır. Sizin uçuşunuz vaktince hizmet etmek emeli ile vip kurslar almış kabin personeli sizlere uçuş süresi boyunca eşlik edecektir. Tarifeli uçuşlarda bulamayacağınız uçak içinde size özel tv, internet, multimedya kaynakları, masaj yapan koltuklar gibi bir çok ihtimalleri vip özel jetlerde bulabilirsiniz.
3- Rota ve Rota Değiştirme 
Vip Uçak ile yolculuk yapmanın en hoş taraflarından birisi de anlık olarak rota değiştirme ihtimalinizin olmasıdır. Uçağın yakıt kapasitesi ile doğru orantılı olarak rota ve hava alanı değiştirme ihtimaline sahip olunması da vip yolculuğun ödünleri arasındadır. 
4- Güvenlik ve Özel Yaşamın Gizliliği
Vip olarak uçak veya helikopter yolculukları ile güvenliğinizi en üst seviyede tutabilir ve özel yaşamınızın saklılığını gözetmeniz de olası olmaktadır. Uçuşunuz ile alakalı olarak güvenlik tedbirleri sizin veya vasıtayı şirketler tarafından bütün olarak alınabilir.
5-VIP Giriş ve Çıkışlar: 
Vip Uçak ile seyahat etmeden evvel vip yolcular için hazırlanan ve özel olarak dizayn edilen alanlarda ve bekleme salonlarında uçuş saatini bekleme ihtimali ve süratli check-in operasyonları yapılabilmektedir. 

Vip Uçak Hizmetleri Kimleri İçerir 

Vip olarak özel uçak kiralayarak seyahat etmek bireysel olabileceği gibi kalabalık gruplar ile de olası olmaktadır. Özellikle spor kulüpleri deplsman maçlarına giderlerken, müzik grupları turnelerinde, politikler ve bürokratlar halklar arası gezi ve ziyaretlerinde vip uçak kiralama hizmetlerinden faydalanmaktadır. Bunun yanı gizeme üst düzey seo ve idareyiciler iş gezileri gbi bir çok aktiflikte bu yola başvurmaktadır. 
1-Vip Uçak ile İş Seyahatleri
İş seyahatlerinden tutunda, işletmelerin ve holdinglerin idare heyeti ve finansal buluşmaları, üst düzey idareyicilerin tanıtım gezileri, konferanslar ve seminerler,  fuarlar ve bu stil organizasyonlara katılmak emeli ile dünya çapında grup charter uçuşları seçim edilebilmektedir. 
2-Vip Uçak ile Geziler ve Seyahatler 
Hobi emelli gezi tertip edenler, dost toplulukları, turlar gibi faalliklere katılmak isteyenler özel jet veya charter uçak kiralama yoluna gidebilir. 
3-Vip Uçak İle Spor Organizasyonları
Vip olarak özel uçak kiralama hizmetleri ile halklar arası olimpiyatlar, spor organizasyonları, kulüplerin UEF ve Şampiyonlar Ligi maçları ve öteki spor faalliklerinde kulüp olarak topluca vip uçak kiralanması muhtemeldir. Böylelikle sporcular ve teknik kurullar seyahatin vereceği bitkinliği en aza indirirler. 
4- Öteki Özel Aktiflikler 
Şahsi olarak veya topluca özel uçak kiralayarak Doğum günlerinden tutunda, partilere, düğün törenleri gibi cümbüş emelli organizasyonlara süratli tehlikesiz ve vip olarak gidilebilmektedir. 

Özel Uçak Kiralama Maliyetleri 

Özel uçak ve özel jet kiralama maliyetleri gidilecek olan mesafe, ülke içi veya dışı seyahat, tarihler, vip hizmetler, yolcu kapasitesi gibi etmenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 
Özel Jet Uçak Tipleri Nelerdir?
Uçakların modelleri, taşıyabilecekleri yolcu kapasiteleri, uçuş müddetine, gidilecek mesafe gibi kriterlere bağlı olarak bir çok tip ve model uçak bulunmaktadır.
Özel Uçak Kiralamada Hangi dokümanlar Lüzumlu?
Uçuşa katılacak olan yolculara ait ad ve yolcu listesi,  pasaport misalleri, vize gereken ülkeler için vize balakaları ve uçuştan iki üç gün evvel doldurulması gereken formlar ve kimlik balakaları gerekmektedir. 
Vip Uçak Kapasitesi Nedir?
Özel vip jet uçak tabir edilen uçaklar genellikle 3 ila 16 şahsiyet olmaktadır. Bu gidişat değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı gizeme kalabalık gruplar için 16-180  yolcu kapasiteli  uçaklarda yer almaktadır. 

Bir cevap yazın