Uzak Şehrin Masalı Dizisi Umay Kim?
Uzak Şehrin Masalı Dizisi Umay Kim?

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Umay Kim?

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Umay Kim?Uzak Şehrin Masalı Umay Kim? 

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Umay Demirkan şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi ,kariyeri, yaşı, dizide giydiği giysi ve elbiseleri hakkında ayrıntılara vip dizi izle haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Uzak Şehrin Masalı Umay Kim?

Somay’ın ablası olan Umay Affan ile konutlu iken onun eziyetinden kurtulmak için konutu terk eder. İki çocuğu vardır. Çocukları için Doğup Büyüdüğü Daha Önceki Tepe’ye geri döner. Ailesinden kalan Mandırayı işleterek çocuklarına bakmak için mücdele verecektir. Daha Önceki Tepede Kürşat le yolları kesişince yaşamı baştan sona değişecektir. 
Uzak Şehrin Masalı Umay şahsiyetini canlandıran Aslıhan Güner İstanbul şehrinde 17 Aralık 1987 senesinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Barış Manço Kültür Merkezi ’nde bitirmiştir. 
Şimdilerde Uzak Şehrin Masalı dizisinde rol alan Aslıhan Güner son olarak Kuzey Yıldızı dizisinde rol almıştı. Dizi kariyerine Gizemler Dünyası adlı dizi ile başlayan oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. 

Uzak Şehrin Masalı Umay Ne Demek 

Umay doğum ve bereketin sembolü olan  kutsal varlıktır. Omay, Imay, Ubay, Humay olarak da anılmaktadır. Ummak, Dilemek ve  Korkutmak köklerinden gelmektedir.  Gözetici ve şefkatli demektir. Umaç aynı zamanda hedef demektir.
 
Uzak Şehrin Masalı Umay’ın Oğlunun Hastalığı ne?dir?
Dizide rol alan Umay’ın 6 yaşındaki oğlu Melik, Williams belirtiyi adlı bir hastalık ile boğuşmaktadır. Hastalığı dolayısı ile sürekli tebessümmektedir. 
Williams belirtiyi veya Williams–Beuren Belirtiyi çok ender görülen 7 numaralı kromozom çiftinin rastgele bcerahatte alana gelen yanılgıdan dolayı alana gelen bir hastalıktır. 
Williams belirtili bireyler, hayata devamlı pozitif bakamaya çalışırlar. İçlerinde keder, acı veya kasvet olsa bile, suratlarındaki tebessüm azalmaz. Hakikatinde bu çocuklar sonbaharlar suratlı olarak dünyaya kazançlar. 
Suratlarındaki sabit tebessümme ruhsal yapılarını da pozitif tesirler ve hayata her zaman iyi taraftan bakmalarını sağlar. 

Bir cevap yazın