Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat Kim
Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat Kim

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat Kim

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat KimUzak Şehrin Masalı  Kürşat

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi, kariyeri, yaşı ve oyuncunun dizide giydiği elbiseler hakkında ayrıntıları haberin devamında bulabilirsiniz. 

Uzak Şehrin Masalı Kürşat Kim?

Dizide Kürşat Eroğlu şahsiyeti abisi Tuncel ile beraber Adana şehri Ceyhan ilçesinden İstanbul’a seneler evvel göç etmiş bir şahsiyettir. Kardeşi Ceyhan ile beraber İstanbul’da lekeli işlere bulaşmışlar ve yer altı dünyasının tanınan simalara olmuşlardır. 
Daha sonra ise kabahat dünyasında küçülen Kürşat’ın karısı ve oğlunun vefatı ile yargılanması sonrasında İstanbul’dan kaçmıştır. Uzun müddet ülke dışında yaşayan Kürşat intikam için Ermenistan hududundan Kars ’a yaralı olarak giriş yapar. Burada Umay ve onun tatlı oğlu  Melik ile tanışır. 
Uzak Şehrin Masalı Kürşat kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Barış Kılıç Barış Kılıç Malatya şehrinde 21 Şubat 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. İktisat üzerine eğitimlerini İstanbul Üniversitesinde bitirdi. 
Şimdilerde Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat rolü ile Fox ekranlarında yer alan oyuncu Barış Kılıç dizi kariyerine Tam Çocuklarım adlı dizi ile başlamıştır. Son olarak Yasak elma dizisinde Kaya şahsiyetine hayat veren oyuncunun rol aldığı diziler ise şunlardır
Yasak Elma / Kaya / 2019 
Kuyu / 2018
Evlat Kokusu / 2017 
Mızıkçı / 2016
Güllerin Savaşı / Ömer / 2014
Merhaba Hayat / 2012
Adını Feriha Koydum / Levent / 2011
Lale Devri / 2013
Aynadaki Düşman / 2009
Vazgeç Gönlüm / 2007
Leylan / 2007
Tam Çocuklarım / 2004
Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
 

Bir cevap yazın