Uzak Şehrin Masalı Dizi Giysileri
Uzak Şehrin Masalı Dizi Giysileri

Uzak Şehrin Masalı Dizi Giysileri

Uzak Şehrin Masalı Dizisi oyuncu elbiseleri, Giysileri ve aksesuarlarının marka model ve maliyetleri hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Uzak Şehrin Masalı Dizi GiysileriUzak Şehrin Masalı Dizi Elbiseleri 

Fox ekranlarında yeni sezonda izleyenler ile buluşacak olan dizi kadrosu yavaş yavaş netleşirken dizinin ilk tanıtımı da yayınlandı. Bir Kısmı Kars şehrimizde çekilecek olan dizinin ilerleyen kısımlarının İstanbul şehrinde çekileceği varsayım ediliyor. 

Dizide Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar, Begüm Birgören ve Zeynep Eronat gibi birbirinden zaferli oyuncular yer alırken dizide giyilen elbiseler ve Oyuncu Kadrosun dizi kombineleri de izleyenlerin merak edeceği hususlar arasında yer almaktadır. 

Uzak Şehrin Masalı Umay Aslıhan Güner Elbiseleri 

Dizide Umay rolünü canlandıran Aslıhan Güner’in giydiği giysi ve elbiseler ile kazağı, pantolonu ve değişik giysilerinin marka model ve maliyetleri ile takacağı takılar hakkında ayrıntıları bu alanda bulabilirsiniz. 

Uzak Şehrin Masalı Sonay Elbiseleri 

Dizide Sonay kişiliğini canlandıran Begüm Birgören in giydiği elbise ve giysiler ile kullandığı takılar, kolyeler, bileklikler, küpeler , çantalar ve değişik aksesuarların marka model ve maliyetleri bu alanda yer alacaktır. 

Bir cevap yazın