Uzak Şehrin Masalı Bitecek mi? Final mi Yapıyor?
Uzak Şehrin Masalı Bitecek mi? Final mi Yapıyor?

Uzak Şehrin Masalı Bitecek mi? Final mi Yapıyor?

Uzak Şehrin Masalı Bitecek mi? Final mi Yapıyor?Uzak Şehrin Masalı Bitecek mi? 

Fox ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Uzak Şehrin Masalı Dizisi Bitecek mi? Final mi Yapıyor? Ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz.
 
Uzak Şehrin Masalı dizisi için Final kararı alındığı bazı haber sitelerinde yazılırken öteki bir taraftan da dizinin yayın gününün Perşembe günlerine alınacağına dair haberler medyada yer almakta.
İlk bölümü ile 12 Eylül pazar akşamı ekranlara merhaba diyen ve Uzak Şehrin Masalı dizisinin 5. bölüm sonunda biteceği ile alakalı haberler internet sitelerine düşmeye başladı. İlk 2 bölümü geride vazgeçen dizi Kars şehrinde çekiliyor. 

Uzak Şehrin Masalı Bitecek mi? 

Her Dizinin bir başlangıcı ve bitişi vardır. Bazı Diziler yalnızca uzun soluklu olurlar. Bitmeyen dizi yoktur. Peki Dizi ne zaman bitecek? 
Uzak Şehrin Masalı Dizisinin yayınlandığı Pazar günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı Dizisi ve Trt ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi ile reyting yarışı içinde bulunuyor. İki dizinin reyting oranlarına baktığımızda Uzak Şehrin Masalı Dizisinden önde oldukları görülmektedir.
Yazımız tarihi itibari ile Dizinin youtube kanalında yayınlanan ilk bölümü 3 milyondan fazla izlenirken ikinci bölüm ise 2 milyona yakın izleme aldı. 
Uzak Şehrin Masalı Dizisinin 5. Bölümden sonra devam edip etmeyeceği veya gün değiştirip değiştirmeyeceği hakkında resmi açıklamalar geldikçe yazımız aktüellenecektir. 

Bir cevap yazın