Uzak Şehrin Masalı Besime Kim?
Uzak Şehrin Masalı Besime Kim?

Uzak Şehrin Masalı Besime Kim?

Uzak Şehrin Masalı Besime Kim?Uzak Şehrin Masalı Besime Kim?

Uzak şehrin masalı dizisinde besime şahsiyetini canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılar haberin devamında.

Fox tv  ekranlarında ilk bvefatı ile ekranlara gelen dizde Affan’ların konağında bir oğul dünyaya getiren  Besime kişiliği dizide merak mevzusu oldu. Umay ile resmi nikahlı olan Affan konakta yaşayan Besime’nin  dünyaya getirdiği çocuğun babasıdır.

Son Dakika Kırmızı Oda Yeni Oyuncular Belli Oldu Tıkla Bil….

Affan ile Umay’ın gerçeğinde Elif ve Melik adında iki çocuğu var. Ancak 6 yaşındaki oğulları Melik’in amansız hastalığı sebebi ile Affan böyle bir yola başvurarak bir oğul sahib olmak için Besime ile ilişki yaşamış.

Herkes Bu Mevzuyu Merak Ediyor Tıkla Bil 

Konakta bunu doğumdan sonra bilen Umay ise Affan ile müzakere ederek boşanmak istediğini söyler. Bunu dinleyince sinirlenen Affan ise Umay ve çocukları hırpalar. Melik’in hastalından dolayı onu evladı olarak görmek istemez. 

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Besime Şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi ve kariyer hakkında balakalar bu bvefatta yer alacaktır. Dizide destekçi yan şahsiyet olarak yer aldığını düşündüğümüz Besime şahsiyetini canlandıran İrem Ecem Başarır hakkında  Kaç yaşında? aslen nereli? doğum tarihi, boyu, kilosu kaç? eğitimi, kısaca yaşamı ve biyografi bilgileri.

Şimdilerde Uzak Şehrin Masalı Dizisinde rol alan İrem Başarır Mimar 1999 senesinde dünyaya gelmiştir, Eğitimlerini Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Tiyatro üzerin yapmıştır. 

2020 senesinde Show Tv ekranlarında yayınlanan Arıza adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizinin rejisörlüğünü ise Recai Karagöz üstlenmiştir.

İrem Ecem Başarır şahsi maharet ve becerileri ise;

Reformer, Zumba, Futbol, Voleybol, dans, bağlama, gitar, karadeniz – ege aksanı ve orta derecede İngilizce.

Uzak Şehrin Masalı Besime Kim?Uzak Şehrin Masalı Besime Kim?

Bir cevap yazın