Uyanış Dizisi Melih Tapar Kim? Gerçek ismi
Uyanış Dizisi Melih Tapar Kim? Gerçek ismi

Uyanış Dizisi Melih Tapar Kim? Gerçek ismi

Uyanış Dizisi Melih Tapar Kim?  

Uyanış Selçuklu Dizisi Tapar Melih Tapar şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Ali Gözüşirin ’dir. Melihşah ve Tacettin Seferiye hatunun oğludur. Trt ekranlarında yayınlanan Uyanış Dizisi vipdizi.net den izlenir. Tapar şahsiyeti Sencer ile baba bir anne ayrı kardeştirler. Ancak uzun bir vakit birbirleri ile kardeş olduklarından Melih Tapar’ın haberi yoktur.
Babası Melih Tapar ve henüz nerede ve nasıl yaşadığını bilmediği değişik oğlu Sencer’i obaya yollar. Sultan ise Hace’den oğlunun kim olduğu bilmek ister.  Melih Tapar kardeşi olduğunu bilmediği Sencer ile ilk cengine ise oba dönüşü düştükleri pusuda birlikte cenk ederler. 

Uyanış Dizisi Melih Tapar Hakikat İsmi Ne?

Uyanış Dizisi Melih Tapar rolünü canlandıran oyuncunun hakikat ismi Ali Gözüşirin  1995 senesinde İstanbul ’da doğmuştur. Aslen Trabzonludur. Milletler Arası ilişkiler bvefatını İstanbul Gelişim Üniversitesinde okumuştur. 
Ali Gözüşirin dizi kariyerine ilk olarak Küçük Tefek  cinayetler dizisinde rol almıştır. Her Yerde Sen adlı dizi de rol alan oyuncunun yeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Melih Tapar olmuştur. 
Uyanış Dizisi Melih Tapar Kim? Gerçek ismi

 Hakikat Tarihte Melih Tapar Kim?

Hakikat tarihte Melih Tapar Sultan Melihşah ve Tacettin seferiye hatun’un oğludur. 511 senesinde büyük bir vakada can verdiği dedikodu edilir. www.vipdizi.net

Bir cevap yazın