Uyanış Dizisi Bozkuş ve Aydoğdu Kim?
Uyanış Dizisi Bozkuş ve Aydoğdu Kim?

Uyanış Dizisi Bozkuş ve Aydoğdu Kim?

Uyanış Dizisi Bozkuş Kim

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Bozkuş  Sencer’in en yakın adamlarından birisidir. Dizinin 1. Bvefat Özetinde dizi büyük bir cenk alanında kılıç sahneleri le başlarken öbür yandan ise bir doğum yaşanıyordu. Muhabere alanında Sultan Alparslan ok darbeleri ve kılıç darbeleri ile şehit düşerken öbür yandan ise Büyük Selçukluların Melihşah’ın kanı olan bir çocuk dünyaya geliyordu. Sultan Alparslan aldığı yaralar ile can verirken vasiyeti olarak Oğlu Sultan Melihşah’ın tez sürede tahta geçirilmesi direktifini verir. 
Bir tarafta oğlunun dünyaya geldiğini coşarken oğlunun annesinin vefatı ve babasının vefatı Melihşah’ı derinden yaralamıştır. Sultan Melihşah’ın oğlunun annesini devleti kabul etmeyeceği için ona evladın mı devletin mi diye iki alternatif sunulur.
 Oğlu Ahmet’i bir daha görmeyeceğini ve sormayacağını ona söylerler. Oğlunun da bu hanedanın sahibi olduğunu kendisine söylerler ve bu hususta bir berat hazırlanacağını söylerler. Ahmet adını bariz bir ok anlamına gelen Sencer ön ismi ile çocuğa verirler. 

Uyanış Dizisi Aydoğdu Kim?

Uyanış Selçuklu Dizisi Aydoğdu Sultan Sencer’in en yakın adamlarında birisidir. Uyanış Dizisi 1. Bvefat reklamsız olarak sitemizin bu bvefatında alakalı kanal tarafından kamuya sarih olarak paylaşıldığında yerini alacaktır. Tarihi Dizi Uyanış Büyük Selçuklu 1.Bvefat Hd ve Donmadan İzlemek için vipdizi.net adresini takip edebiliriz.
Dizide bu bvefatlar biraz süratli bir biçimde ilerler ve Sencer bey büyür. Zorlu savaş eğitimlerini başarı ile tamamlar. Sultan Melihşah ise babasına için abide yaptırarak kabrine bir çok derya denizden toprak atar. 
Uyanış Dizisi Bozkuş ve Aydoğdu Kim?

Uyanış Dizisi 2.Bvefat Fragman İzle

Uyanış Selçuklu Dizisi Sencer erişkin bir genç olarak düşmanın içine kadar sızmış ve Arslantaş ile birlikte cenk eder vaziyete gelmiştir Başhatun Seferiye Sultan Kim? Tarihte Var mı? suali ise dizide bayanların görünmesi ile birlikte merak edilen bir başka mevzu oldu. Dizinin burasında Baş Hatun olmanın ehemmiyeti vurgulandı. 
Uyanış Aydoğdu ve Bozkuş Kim?

Bir cevap yazın