Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Elçin Kim?
Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Elçin Kim?

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Elçin Kim?

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Elçin Kim?


Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Elçin kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Leyla Lydia Tuğutlu Almanya 29 Ekim 1989 doğumludur. İstanbul Üniversitesinde Alman dili eğitimi almıştır. 1.73 metre boyunda ve 62 kilogram ağırlığında olan oyuncu Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Elçin rolü ile ekranlara gelecektir. 
Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Elçin Kim?

Büyük Selçuklu Dizisinde rol alacak olan Elçin Hatun kişiliği Turna Hatun’un en büyük rakibi olacaktır. Sultan Ahmed Sencer tarafından gözden kaçmayan Elçin Hatun sarayda bütün balansları alt üst edecek bir kişilik olacaktır. 

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Elçin Kim?Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Elçin Kim?

Uyanış Dizisi Elçin Hatun Tarihte Var mı?

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi tarihi bir dizi olması dolayısı ile dizide rol alan kişilikler genellikle tarihi bireylerden esinlenerek oluşturulan bireylerdir. Tarihin derinliklerinde ayrıntılı araştırma yapılırsa aynı adla olmasa bile Uyanış Elçin kişiliğine yakın bir tarihi karakter olabilir fikrideyiz. Bazı tarihi dizilerde senaryo gereği tarihte olmayan kişiliklerde işlenebilmektedir. Uyanış Selçuklu dizisi Elçin sarayda tüm balansları değiştirecektir. 

Elçin Hatun Rolünü Canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu Kim?

Uyanış Selçuklu Dizisi Elçin rolü ile ekranlara gelecek olan Leyla Lydia Tuğutlu 1989 senesinde Almanya ülkesinin Berlin şehrinde dünyaya gelmiştir. Alman dili ve edebiyatı eğitimlerini İstanbul Üniversitesi ’nde bitirmiştir. 2008 senesinde yapılan Miss Turkey Hoşluk Müsabakası ’nda biltihapçı olmuştur. Müsabaka sonunda bcerahatçilik tacını ise ünlü ad  Paris Hilton’dan almıştır.
Uyanış Dizisi Elçin Elçin kişiliğini oynayacak olan Leyla Lydia Tuğutlu  hanımın instagram hesabı https://www.instagram.com/leylalydia/ dır. Başarılı oyuncunu 2009 senesinde ES Es dizisinde İrem kişiliği ile dizi kariyerine başlamıştır. Kısa süren bu diziden sonra ise Lekeli Beyaz dizisinde Melis rolünü canlandırmıştır. 2012 senesine geldiğimizde ise başarılı oyuncu Karadayı dizisinde Songül rolünü canlandırdı. 
Şimdilerde Büyük Selçuklu Dizisi Elçin rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Leyla Lydia Tuğutlu 2015 senesinde Kiralık Aşk dizisinde İz rolü ile ekranlardaydı. Tatlı İntikam dizisi Pelin kişiliği ile beğenilen oyuncu bu dizi  sonrasında ise Bu Şehir Arkamdan Gelecek adlı dizide oynadı. 2018 senesinde ekranlara gelen Kızım dizisinde Canan kişiliği canlandırmıştır. 

Büyük Selçuklu Dizisi Elçin Kim?Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Elçin Kim?

Leyla Lydia Tuğutlu ’nun rol aldığı dizi filmler;
2009- ES-ES- İrem,
2010- Lekeli Beyaz- Melis,
2012- Karadayı- Songül,
2015- Kiralık Aşk- İz,
2016- Tatlı İntikam- Pelin,
2017- Bu Şehir Arkandan Gelecek-Derin,
2018- Kızım- Candan dizilerinde rol aldı.
Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Elçin kişiliğini canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Uyanış Selçuklu Dizisi Turna Hatun Kim? Merak edenler bağlantıyı ziyaret edebilir.  Trt ekranlarında yayınlanacak olan yeni sezon dizinde rol alan oyuncu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 

Bir cevap yazın