Üç Kuruş Organize Büro Komiseri Efe
Üç Kuruş Organize Büro Komiseri Efe

Üç Kuruş Organize Büro Komiseri Efe

Üç Kuruş Komiser Efe Kim?Üç Kuruş Dizisi Efe Komiser

Üç Kuruş Dizisinde Organize Büroda misyon yapan Efe Komiser kişiliğini canlandıran oyuncu hakıknda ayrıntılara vipdi izle farkıyla haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Show tv ekranlarında yeni sezonda Pazartesi akşamları ekranlara gelecek olan Üç Kuruş Dizisi Oyuncu Kadrosu ve şahsiyetleri yavaş yavaş netleşmeye başladı. Bu oyunculardan bkocamansıda Komiser Efe kişiliğini canlandıran Ekin KOÇ oldu.

Üç Kuruş Komiser Efe Kim? 

Dizide Efe Komiser Organize Büro ’nun en gözde komiserlerinden birisidir. Gözü oldukça kara olan Efe Komiser aynı zamanda kaideleri de çok fazla takmayan birisidir.  Efe Komiser ile Çıngıraklı Semtinin mafya lideri Kartal arasında büyük bir çekişme izleyecek olan dizi hoşlanırlar bu ikiliyi sık sık karşı karşıya görecekler . 
Üç Kuruş Efe Komiser ile Kartal bir cinayet hadisesinde karşı karşıya gelecekler ve hiç umulmadık bir isime erişeceklerdir. 

Ekin Koç Kim ?

Üç Kuruş Dizisi Efe Komiseri canlandıran Ekin KOÇ  21 Haziran 1992 senesinde Antalya şehrinde dünyaya gelmiştir. 180 boyunda ve 73 kilo ağırlığında olan ekin Koç Muhteşem Asır adlı dizide 1. Ahmet rolünü canlandırmıştı. 
Annesinin adı Şefika Koç babasının adı ise Vehbi Koç’tur. İki kardeş olan oyuncunun 5 yaş ufak bir kardeşi vardır. Kardeşinin ada Yetkin ’dir. 
Şimdilerde  Üç Kuruş Dizisi Efe rolünü canlanıdran oyuncu son alarak Trt ekranlarında yayınlanan  Uyanış Dizisi Sencer rolü ile ekranlara gelmişti. 
Üç Kuruş Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız… 
Başarılı oyuncu Firma bvefatını Balaka Üniversitesinde İstanbul şehrinde bitirmiştir. 2016 senesinde tertip edilen 21. Sadri Alışkın Tiyatro ve Sinema Oyuncu Mükâfatları merasiminde Ayhan Işık Özel Mükâfatını Senden Bana Kalan filminde canlandırdığı Özgür şahsiyeti ile kazanmıştır. 
Uyanış Dizisi Sencer şahsiyetine hayat veren Ekin KOÇ Sana Bir Gizem Vereceğim adlı dizi ile kariyerine 2013 senesinde başlamıştır. Bu dizide Kıvanç şahsiyeti ile ekranlara gelen oyuncu 2014 senesinde Benim adım Gültepe adlı dizide oynadı. 

Üç Kuruş Organize Büro Komiseri EfeÜç Kuruş Organize Büro Komiseri Efe

2015 senesinde Muhteşem Asır dizisinin yanı gizeme Senden Bana Kalan ve Ali ile Nino adlı sinema filmlerinde yer aldı. 2017 senesinde yayınlanan internet dizisi 7 Surat da Kaan şahsiyeti ile ekranlara gelen oyuncu 2018 senesinde Bizim İçin Şampiyon adlı dizide Halis Karataş rolünü canlandırdı. Hayat Gizemleri dizisinde Burak Bozkır Dizisinde Nuri kişiliklerini canlandırmıştır. 

Bir cevap yazın