Üç Kuruş Komiser Hazal Kim? Tuğçe Yolcu
Üç Kuruş Komiser Hazal Kim? Tuğçe Yolcu

Üç Kuruş Komiser Hazal Kim? Tuğçe Yolcu

Üş Kuruş Komiser Hazal Kim?Üş Kuruş Komiser Hazal 

Üç Kuruş Dizisi Hazal kişiliğini canlandıran Tuğçe Yolcu hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. İlk kısmı ile yarın akşam Show tv ekranlarında yayınlanacak olan Üç Kuruş Dizisi oyuncu kadrosu netleşti. 

Üç Kuruş Dizisi Hazal Kim?

Dizide Komiser Hazal kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Tuğçe YOLCU’dur. Cinayet Ofis Amirliğinde Komiser Dayanakçısı olarak vazife yapmaktadır. İşinde ve özel hayatında son derece ciddi birisi olmasının yanı gizeme oldukça gayretlidir. Bir Zamanlar Üç Kuruş Batı kişiliğinin sevdiği birisi olan Komiser Hazal rolünü Tuğçe Yolcu oynamaktadır.
Şimdilerde Üç Kuruş Dizisinde Komiser Hazal rolü ile ekranlara gelen Tuğçe Yolcu Hatay’da Antakya 21 Ağustos 1993 senesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Tiyatro üzerine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında bitirmiştir. 2014 senesinde Tesir adlı tiyatro oyununda Rejisör takviyeciliği yapan Tuğçe Yolcu iki sene sonra 2016 senesinde Yuva ve 2018 senesinde Senaryo adlı tiyatro oyunlarında sahne almıştır. 
Kamera karşısına ilk olarak Başka Konu adlı sinema filmi ile çıkan Tuğçe Yolcu 2020 senesinde Çatlak filminde oynamıştır. Dizi kariyerine ise Arous Beirut dizisi ile başlamış ve Üç Kuruş Dizisi ile kariyerine devam etmektedir. Çatlak adlı sinema filmi ile En İyi Kadın Oyuncu mükâfatına 57. Antalya Altın Portakal Film Şenliğinde layık görülmüştür. Oyuncunun instagram adresi https://www.instagram.com/tugceyolcu/?hl=tr dir.
Tv:
-Bodies and views- Syria 2014
-Big House – Yabancı Dizi 2016 -Dubai
-Small Sky – Yabancı Dizi 2017 -İran
 
Tiyatro:
-Yuva – SBR Theatre
-Tesir – Rejisör Takviyeciliği – SBR Theatre
-Annemin Cinayet Listesi – Asistanlık – SBR Theatre
-Katar İnternational Theatre
Üç Kuruş Dizisi Hazal kişiliğini canlandıran Tuğçe Yolcu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Üç Kuruş Dizisi Seco hakkında ayrıntılara irtibattan erişebilirsiniz. 

Bir cevap yazın