Üç Kuruş İrfan'ın Sevgilisi Nesrin Kim?
Üç Kuruş İrfan'ın Sevgilisi Nesrin Kim?

Üç Kuruş İrfan’ın Sevgilisi Nesrin Kim?

Üç Kuruş Nesrin Kim?Üç Kuruş İrfan’ın Sevgilisi Nesrin 

Üç Kuruş Dizisi İrfan’ın sevgilisi Nesrin şahsiyetini canlandıran Melisa Yıldırımer hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

İlk bvefatı ile bu akşam ekranlara gelecek olan Üç Kuruş Dizisi Çıngıraklı Semtinde yaşanan cinayetlerin faili olan İrfan’ın birlikte yaşadığı Nesrin İrfan’ın hayatındaki tek bireydir. İrfan’ın işlediği cinayetlerden hiç bir haberi olmayan Nesrin’i İrfan oldukça sahiplenmektedir.

Üç Kuruş Dizisi Nesrin Kim?

Üç Kuruş Nesrin rolünü canlandıran Melisa Yıldırımer 11 Şubat 1990 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya  gelmiştir. Kova Burcu olan oyuncu  Eğitimlerini Tiyatro üzerine İstanbul Haliç Üniversitesinde bitirmiştir. Dizi film ve tiyatro oyuncusudur. 

Son olarak Edho dizisinde Hekim Detya şahsiyeti ile yer alan oyuncu Söz dizisinde Fatma şahsiyetine hayat vermiştir. Altınsoylar Dizisinde rol alan oyuncu Minik Gelin, Şefkat Tepe ve İspat dizilerinde rol almıştır. 

Melissa Yıldırımer tiyatro oyunları

Üçüncü Cinsten Yakın İlişkiler / Oyuncu

Kahraman ile Mübeccel / Oyuncu

Adiller / Dora

Melissa Yıldırımer dizi ve filmleri

EDHO Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hekim Derya TV Dizisi 2018

Bal Kaymak Sezen Sinema Filmi 2018

Söz Fatma TV Dizisi 2017

Altınsoylar TV Dizisi 2016

Minik Gelin Leyla TV Dizisi 2013

Şefkat Tepe TV Dizisi 2010

İspat Nisan TV Dizisi 2010

Üç Kuruş Dizsi Nesrin şahsiyetine hayat veren Melisa Yıldırımer hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Üç Kuruş Dizisi Kartal hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın