Üç Kuruş Dizisi Seri Katil İrfan Kim?
Üç Kuruş Dizisi Seri Katil İrfan Kim?

Üç Kuruş Dizisi Seri Katil İrfan Kim?

Üç Kuruş Dizisi Seri Katil İrfan Kim?Üç Kuruş  Seri Katil İrfan Kim?

Üç Kuruş Dizisi Seri Katil İrfan kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi, yaşı, sevgilisi ve kariyeri hakkımda detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Ay İmal İmzalı dizi Show tv ekranlarında yeni sezonda izleyenler ile buluşmaya hazırlanırken dizide rol alan şahsiyetlerde belli olmaya başladı. Seri Katil rolünü canlandıracak ola oyucu ise dizide en çok merak edilen kişilik olacak. 
Üç Kuruş Dizisi İrfan ’ın işlediği bir cinayet sonrasında öldürdüğü bireyin üzerine üç kuruş atması ile başlayacağı konuşuluyor. Üç Kuru Dizisi ilk bvefatta yanlışlıkla vasıtayı ile köpeğe çarpan bkocamanını öldürdü. Arabasında kesintisiz olarak Neşet Ertaş Türküsü dinlemektedir. Ayrıca saz çalmakta ve türkü söylemektedir. 

Üç Kuruş Dizisi İrfan Kim?

Dizide İrfan kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Diren Polatoğulları 12 Şubat 1980 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Kova Burcu olan oyuncu Eğitimlerini Müjdat Dolaşan Sanat Merkezinde bitirmiştir. Tiyatro ve dizi film oyuncusudur. 
Şimdilerde Üç Kuruş Dizisi İrfan rolü ile ekranlara gelemeye hazırlanan Diren Polatoğulları dizi kariyerine ilk olarak uzun soluklu dizi Kurtlar Vadisi ile başlamıştır. Üç Kuruş Bahar Kim? Tıkla Öğren
Karadayı dizisinde İbrahim rolünü iki sezon boyunca canlandırmıştır. Arıza Dizisinde Numan kişiliğine hayat veren oyuncu Son Olarak Kırmızı Oda Dizisinde Hamdi Baba rolünü canlandırmıştı. 

Bir cevap yazın