Üç Kuruş Dizisi Şahin Kim?
Üç Kuruş Dizisi Şahin Kim?

Üç Kuruş Dizisi Şahin Kim?

Üç Kuruş Dizisi Şahin Kim?Üç Kuruş Dizisi Şahin Kim?

Üç Kuruş Dizisi Şahin karakterini canlandıran oyuncu hakıknda detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Ay Yapım imzası taşıyan ve Pazartesi günleri yayınlanması beklenen Üç Kuruş dizisinde Şahin karakterini canlandıracağı başarılı gazateci Birsen Altuntaş tarafından dile getirilen Umutcan Ütebay Kim? Nerelidir? Hangi Dizilerde Oynadı? İşte Detaylar..

Yönetmenlik koltuğunda Sinan Öztürk’ün yer aldığı ve Çukur dizisi senaristlerinden Damla Serim, Murat Uyurkulak ile birlikte senaryosunu yazdığı Üç Kuruş dizisi ilk tanıtımı da yayınlındı. 

Üç Kuruş Kartal’ın Kardeşi Şahin Kim?

Dizide Kartal’ın Kardeşi Şahin karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Umut Can Ütebay 30 Kasım 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Yay Burcu olan oyuncu Umutcan  Ütebay tiyatro üzerine eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Boyu 1.79 cm, kilosu ise 79 ’dur.
Şimdilerde Üç Kuruş dizisinde Şahin rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan oyuncu kariyerine  Afili Aşk dizisi ile başlamıştır. Tiyatro oyunlarında da sahne alan genç yetenek  Bırak İçeri Gireyim ve Çıkışa Gel isimli oyunlarda sahne almıştır. 
Dizide Şahin Kartal karakterinin kardeşi rolünde yer alacaktır. Ancak canlandıracağı karakterin iyi mi yoksa kötü mü bir karakter oacağı şimdilik belirsizliğini korumaktadır. Dizide rol alan bir bakya karakter olan Üç Kuruş İrfan hakkında detaylar burada…

Bir cevap yazın