Üç Kuruş Dizisi Neşe Kim? Gerçek ismi
Üç Kuruş Dizisi Neşe Kim? Gerçek ismi

Üç Kuruş Dizisi Neşe Kim? Gerçek ismi

Üç Kuruş Dizisi Neşe Kim? Gerçek ismiÜç Kuruş Dizisi Neşe 

Üç Kuruş Dizsi Neşe karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylara haberlerin devamından ulaşabilirsiniz. 
İlk bölüm fragmanı bugün yayınlanan Ay Yapım imzalı Üç Kuruş Dizisi Neşe rolünü canlandıracak olan oyuncu Aylin Engör oldu. Show tv ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanacak olan dizide rol alan Oyuncu Kadrosu vip dizi izle sitesi olarak tanıtmaya devam ediyoruz.  

Üç Kuruş Dizisi Neşe Kim?

Üç Kuruş Dizisi Neşe karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Aylin Engör 11 Nisan 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır.  
Şimdilerde Üç Kuruş Dizisinde Neşe rolünü canlandıran Aylin Güngör dizi kariyerine Galip Derviş isimli dizi ile başlamıştır. Bu dizi sonrasında “Firuze”  isimli dizide rol almıştır. Dizi kariyerine  “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde canlandırdığı  Rachel rolüyle devam eden oyuncu son olarak “Çukur” dizisinde Medet’in sevdiği kadın olan  Cennet rolüyle karşımıza çıkmıştır. 

Üç Kuruş Neşe Kaç Yaşında 
Neşe rolünü canlandıran Aylin Engör 30 yaşındadır.
Üç Kuruş (Neşe) – 2021
Çukur (Cennet) – 2020
Ufak Tefek Cinayetler (Rachel) – 2017 / 2018
Firuze – 2013
Galip Derviş – 2013
Üç Kuruş Dizisi Neşe karakterine hayat veren Aylin Engör hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Üç Kuruş Dizisi Mirsad hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın