Üç Kuruş Dizisi Neriman'ın Kızı Halide Kim?
Üç Kuruş Dizisi Neriman'ın Kızı Halide Kim?

Üç Kuruş Dizisi Neriman’ın Kızı Halide Kim?

Show tv ekranlarında yeni sezonda yayınlanması bilave edilen ve Ay Üretim imzası taşıyan Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı. 

Üç Kuruş Dizisi Neriman'ın Kızı Halide Kim?Üç Kuruş Dizisi Halide Kim

Yeni sezonun iddialı dizilerinden olması bilave edilen Üç Kuruş dizisinde Damla Bakar Neriman’ın kızı Halide kişiliği ile diziye katıldığı gelen haberler arasında…

Senaryosunu Murat Uyurkulak ile Damla Serim birlikte hazırladığı ve rejisörlüğünü ise Sinan Öztürk’ün yaptığı Üç Kuruş dizisi mevzusunda ise Çukur dizisinde olduğu gibi bir mahalle ön tasarıda olacak. 

Yeni sezonda Pazartesi akşamları izleyenler ile buluşması bilave edilen dizide gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Damla Makar’ın da dizi kadrosuna katıldığı iddia edildi. 

Üç Kuruş Dizisi Halide Kim? 

Üç Kuruş Dizisi Halide şahsiyetini canlandıran Damla Makar 1 Ocak 1996 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir.  1,65 cm boyunda olan oyuncu 50 kilo ağırlığındadır. Oğlak burcu olan oyuncu İstanbul şehrinde eğitimlerini bitirmiştir. Lise sonrasında Tiyatro üzerine eğitimlerini  Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde bitirmiştir.  

Lisans eğitimi sonrasında The Aleksander Zelwerowicz Beynelmilel Sanat Yüksekokulunda oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Dizi kariyerine  “Seni Çok Bilave ettim” dizisi ile başlaması bilave edilen oyuncu bu dizi ile ekranlara merhaba diyecektir. 

Damla Makar Dizileri

2020 – Seni Çok Bilave ettim

Damla Makar Tiyatroları 

2020 – Fizikçiler

2020 – Minik Tekneler İçin Fırtına Uyarısı

2019 – Sailing

2018 – 6 Hotels

Üç Kuruş Dizisi Halide hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Üç Kuruş Dizisi Son Bvefat Çalan Şarkı ve Dizi Müziğine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın