Üç Kuruş Dizisi Leyla (Aslıhan Malbora) Giysileri
Üç Kuruş Dizisi Leyla (Aslıhan Malbora) Giysileri

Üç Kuruş Dizisi Leyla (Aslıhan Malbora) Giysileri

Üç Kuruş Dizisi Leyla Aslıhan Malbora GiysileriÜç Kuruş Dizisi Leyla 

Üç Kuruş Dizisi Leyla kişiliğini canlandıran Aslıhan Malbora’nın dizide giydiği giysi ve elbiseler ile oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz..

Üç Kuruş Dizisi Leyla Kim?

Show tv ekranlarında yeni sezonda Ay İmal imzası taşıyan yeni dizi Üç Kuruş Oyuncu Kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı. Sinan Öztürk’ün rejisörlüğünü yaptığı dizide Damla Serim ve Murat Uyurkulak senaryoyu kaleme alan adlar oldu. 
Üç Kuruş Dizisi Kartal kişiliğinin kardeşi olarak dizide yer alması bilave edilen Leyla kişiliğini canlandıran Aslıhan Malbora’nın dizide iyi rolde mi yoksa makûs bir rolde mi yer alacağı ise şimdilik bilmece. 

Üç Kuruş Dizisi Leyla Aslıhan Malbora Elbiseleri

Başarılı ve Hoş Oyuncu Aslıhan Malbora’nın Üç Kuruş Dizisi Son Bvefatta giyeceği elbiseler, elbiseler, kazak ve gömleklerim marka model ve maliyetleri de hi. kuşkusuz oldukça merak edilecektir. 
Üç Kuruş Dizisi Leyla kolyesi, küpesi, bileklikleri, saati, takıları, ayakkabıları, çantası ve öbür aksesuarların marka model ve maliyetleri hakkında detaylara bu alandan ulaşabilirsiniz. Aslıhan Malbora’nın giysi kombineleri hakkında merak ettiğiniz hususlarda yorum alanından destek alabilirsiniz. 
 
Üç Kuruş Aslıhan Malbora Kim? 
Şimdilerde Üç Kuruş Dizisi Leyla rolünü canlandırması bilave edilen Aslıhan Malbora Afyon şehrinde 1 Mart 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir.  Yüksekokul 35.5 Sanat Evinde oyunculuk üzerine  eğitimlerine devam etmektedir. 
Dizi kariyerine Seven Ne Yapmaz adlı dizi ile başlayan oyuncu bu dizi sonrasında Kalbimin Sultanı adlı dizide rol almıştır. Ağlama Anne dizisinde Zeynep rolünü canlandıran hoş oyuncu Herye Sen Dizisinde Ayda şahsiyetine hayat vermiştir. Gel Dese Aşk dizisinde canlandırdığı Derin şahsiyeti sonrasında Üç Kuruş Dizisinde Leyla rolünü canlandırmaya hazırlanmaktadır. 
 
Oynadığı Diziler
Üç Kuruş Leyla, 2021
Gel Dese Aşk Derin, 2020
Her Yerde Sen Ayda, 2019
Ağlama Anne Zeynep, 2018
Kalbimin Sultanı Saliha Sultan, 2018
Seven Ne Yapmaz Zeynep, 2017
Üç Kuruş Dizisi Leyla rolünü canlandıran Aslıhan Malbora hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Üç Kuruş Dizisinde Çalan Müzikler ve Dizi Şarkıları için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın