Üç Kuruş Dizisi Konyalı Kim?
Üç Kuruş Dizisi Konyalı Kim?

Üç Kuruş Dizisi Konyalı Kim?

Üç Kuruş Dizisi Konyalı Gerçek ismiÜç Kuruş Dizisi Konyalı 

Üç Kuruş Dizisi Konyalı şahsiyetini canlandıran Alişan Uğur hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 
Üç Kuruş Dizisi Oyuncu Kadrosu emin olurken dizide rol alan Oyuncu Kadrosu tanıtmaya devam ediyoruz. Üç Kuruş Peri hakkında evvelki yazımızda bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise oldukça beğenilecek olan Konyalı hakkında bilgiler vereceğiz. ,hemen herkes Konyalı olarak hitap etmektedir. 
Konyalı Bilgisayardan yasa dışı bahis siteleri gibi bir çok illegal işi oldukça kolay yapmaktadır. 
Üç Kuruş Dizisi Konyalı dizide Kartal’ın yakın adamlarından birisi olacaktır. Kartal ile cezaevinde tanışan Konyalı daha sonra onun dostu olmuş ve dediklerini yapmıştır. Bütün bir Bilgisayar canavarıdır. Şiddet ile arası iyi olmasa da sanki şiddet onu bulur. 
Üç Kuruş Konyalı şahsiyetini canlandıran Alişan Uğur 1 Ocak 1996 senesinde dünyaya gelmiştir. 14 yaşlarında oyunculuk üzerine eğitimler almaya başlamıştır. Babası ünlü müzisyen Özkan Uğur’dur.İngiltere ’de Arts Educational Schools London ’da eğitimler almıştır. 
Kamera karşısına ilk olarak 2019 yılında rol aldığı Karakomik adlı  sinema filmi ile çıkan Alişan Uğur bu filmde Rich şahsiyetini canlandırmıştır. Hekimoğlu adlı dizide Efe rolü ile ekranlara gelmiştir. Oyuncunun instagram adresine https://www.instagram.com/shanali.1/?hl=tr erişebilirsiniz. 
Üç Kuruş Dizisi Konyalı şahsiyetine hayat veren Alişan Uğur hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik.  Üç Kuruş Dizisi Çıngıraklı Semti Nerede? Merak ediyorsanız iletişimi ziyaret edebilirsiniz… 

Bir cevap yazın