Üç Kuruş Dizisi Dansöz Peri Kim?
Üç Kuruş Dizisi Dansöz Peri Kim?

Üç Kuruş Dizisi Dansöz Peri Kim?

Üç Kuruş Dizisi Dansöz Peri Kim?Üç Kuruş Dizisi Peri 

Üç Kuruş dizisi Dansöz Perihan Peri hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. Yeni sezon dizilerinden olan Üç Kuruş Dizisi ilk kısmı ile yarın akşam ekranlara geliyor. Dizide rol alan şahsiyetleri den birisi de Üç Kuruş Çıngıraklı Semtinde  yer alan ve  Pavyon’da  dansözlük yapan Peri şahsiyeti oldu. 

Üç Kuruş Dizisi Dansöz Perihan Semtte faaliyetini sürdüren Pavyonda sahne alan Dansözdür. Üç Kuruş Dizisi Şesu ile inişli çıkışlı ve tereddüt bir ilişkileri vardır. Kişilik adı Perihan olsa da Çıngıraklı Semtinde hemen herkes onu Peri olarak bilir.

Üç Kuruş Peri kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Asena GİRİŞKEN 12 Ocak 1998 senesinde Hatay şehrinde dünyaya gelmiştir. 1.70 cm boyunda olan oyuncu 53 kilo ağırlığındadır. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Craft Oyunculuk Atölyesinde bitirmiştir. @asenagirisken kullanıcı adı ile sosyal medya adresine erişebilirsiniz. 

Şimdilerde Üç Kuruş Dizisi Peri kişiliğini canlandıran Asena Girişken Aşk Yine adlı Dizide 2016 senesinde rol almıştır. Rol aldığı öteki projeler ise şunlardır. 

Ozbi: Ey İstanbul 2015 Kısa Film

Aşk Yine Cansu 2016 Dizi

Yol Dostum Jülide 2017 Sinema

Üç Kuruş 2021 Dizi

Üç Kuruş Dizisi Peri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Bir Evvelki yazımızda bilgiler verdiğimiz Üç Kuruş Komiser Hazal hakkında ayrıntılara bu iletişimden erişebiliriz. 

Bir cevap yazın