Üç Kuruş Dizisi Bahar Kim?
Üç Kuruş Dizisi Bahar Kim?

Üç Kuruş Dizisi Bahar Kim?

Üç Kuruş Dizisi Bahar Kim?Üç Kuruş Dizisi Bahar Kim?

Show tv ekranlarında yeni sezonda Pazertesi akşamları yayınlanması bilave edilen Üç Kuruş dizisinde Bahar şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi, kariyeri, yaşı, ve dizide giydiği giysiler hakıknda ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Dizide Uraz Kaygılaroğlu ’nun partneri olarak mafya babasının kızı Bahar rolüne hayat verecek olan oyuncunun Nesrin Cavadzade olacağı istikametinde haberler kulislere düşmeye başladı. 
Üç Kuruş Bahar Kim? 
Üç Kuruş Dizisi Bahar şahsiyetini canlandıran Nesrin Cavadzade Azerbaycan Bakü’de 30 Temmuz 1982 senesinde dünyüyü gelmiştir. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bvefatı mezunu olan oyuncu Tekand Studio Oyuncu Kadrosunda eğitim aldı. 
Şimdilerde Üç Kuruş dizisinde adı geçen oyuncunu dizi kariyerine 2007 senesinde Yersiz Yurtsuz dizisi ile başlamıştır.  2014 senesinde Minik Ağa dizisinde Başak rolünü canlandıran oyuncu iki sezon Bİzim Öykü adlı dizide rol almıştır. Beğenilen dizi Yasak Elma’da Şahika kişiliğine vermiştir. 

Üç Kuruş Dizisi Bahar Giysileri 

Oyunculuğun yanı gizeme dizilerde ve özel hayatında giydiği giysiler ve elbiseler ile adından sıkça söz ettiren oyuncunun Üç Kuruş Dizisi Son Bvefat giydiği giysilerin marka, model ve maliyet balakalarını sitemizde bulabilirsiniz. Üç Kuruş Bahar takıları, ayakkabıları, çantası ve güneş gözlüğü, küpeleri, kolyesi gibi aksesuarların marka ve maliyetleri bu bvefatta yer alacaktır.
Üç Kuruş Dizisi Bahar şahsiyetini canlandıran Nesrin CAVATZADE hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Üç Kuruş Dizisi Halide hakkında ayrıntılar için tıklayınız…

Bir cevap yazın