Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kim? Gerçek ismi
Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kim? Gerçek ismi

Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kim? Gerçek ismi

Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kim? 

Türkan Hanımın Konağı Gökçe kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Günce Mutlu 01 Ocak 1989 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Haliç Üniversitesi Konservatuar Oyunculuk Bvefatında bitirmiştir. Oğlak Burcu olan Günce Mutlu Türkan Hanımın Konağı Dizisi Gökçe rolünü canlandıracaktır. 
Kariyerine Neşe şahsiyeti ile 2010 senesinde “Değişik Desenler” adlı dizi ile başlamıştır. İsmini Sen Koy Dizisinde canlandırdığı Canan şahsiyeti ile günlük dizide oldukça tanındı.  
Mega Menajerlik oyuncusu olan Günce Mutlu 2011 ile 2013 seneleri arasında Çocuklar Dinlemesin dizisinde Yaprak kişiliğini oynamıştır. Şimdilerde Türkan Hanımın Konağı Gökçe rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncu bu dizide Konağın Mutfağındaki Şef olarak bol bol ekranlara gelecek olan addır. 
Türkan Hanımın Konağı Batuhan’ın ilk bvefat fragmanında konağımızın bir tanecik şefidir olarak tanıttığı Gökçe kişiliğini canlandıran Günce Mutlu’nun rol aldığı projeler ise şunlardır. 

Türkan Hanımın Konağı Gökçe Rol Aldığı Diziler Günce Mutlu

İsmini Sen Koy TV Dizisi, Canan, 2018
Babam Sınıfta Kaldı TV Dizisi, 2013
Türkün Uzayla Sınavı TV Dizisi, 2012
Çocuklar Dinlemesin 2.-4. Sezon, TV Dizisi, Yaprak, 2011-2013
Değişik Desenler 3 Sezon, TV Dizisi, Neşe, 2010-2012

Türkan Hanımın Konağı GökçeTürkan Hanımın Konağı Gökçe Kim? Reel İsmi 

Türkan Hanımın Konağı Mutfak Şefi ve konağın aşçısı Gökçe rolünü canlandıran Günce Mutlu hakkında derlediğimiz balakaların burada sonuna geldik. Türkan Hanımın Konağı Rabia hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın