Teşkilat Uzayın Karısı Gazeteci Ebru Kim?
Teşkilat Uzayın Karısı Gazeteci Ebru Kim?

Teşkilat Uzayın Karısı Gazeteci Ebru Kim?

Teşkilat Dizisi Uzay’ın karısı gazeteci Ebru karaktereni canlandıran Feray Mısırcı hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirisiniz. 

Teşkilat Dizisi Uzayın Karısı Gazeteci Ebru Kim?

Trt ekranlarının Pazar akşamları büyük bir beğeni ile izlenen dizisi yeni sezonda da isminden oldukça söz ettireceğe benziyor. Kadrosunu kuvvetlendiren diziye yeni oyuncular dahpil olurken ilk sezon Oyuncu Kadrosunı sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.

Teşkilat Dizizi Uzay’ın Karısı Ebru Kim

Uzay’ın karısı Ebru Uzay ile arası sarih olduğu anlarda onun aniden gelen vefatına inanmayan ve yaşadığını kanıtlamak için elinden geleni yapan birisidir. Gazetecilik kimliği Uzay’ın vefatındaki kuşkular sebebi ile onu bu mevzuyu araştırmaşa itmiş ve kazada can verdiği basına yansıyan teşkilat üyelerinin aileri ile görüşerek mevzuyu deşmeye başlamıştır. 

Uzay ise kendisinin vefat haberine inanmayan eşini ikaz etmek ister. Maske ile onun evine kazanç ve ona bu hadiseleri deşmemesini söyler. Bu sırada ise karası Ebru’nun hamile olduğunu bilir. Öbür yandan ise Serdar’ın yanına sızan dış isbtihbarat misyonlusu ise Ebru’nun bu hadiseyi deşmesinden şüphelenir ve o da bu hadisenin peşine düşer. Ebru kişiliği dizide zaman zaman ekranlara gelen yan oyunculardan birisidir. 

Teşkilat Dizisi Uzay’ın Karısı Ebru şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Feray Mısırcı 1 Ocak 1981 tarihinde Hatay şehrimizde dünyaya gelmiştir. Devlet Tiyatro oyuncusu olan Mısırcı Eğitimlerini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesinde bitirmiş ardından Konya Devlet Tiyatrosu ’nda çalışmıştır. 

Oyunculuğun yanı gizeme “Memleketten Selam Var” adlı programda sunuculuk yapmıştır. Hoşlanılan dizi  “Bizim Öykü” dizisinde Melek rolün ile büyük beğeni toplamıştır. Dizi kariyerine Büyük Buluşma adlı dizi ile başlayan oyuncunun rol aldığı diziler ise şunlardır. 

Büyük Buluşma – 2004

Bizim Evin Halleri – 2005

Bizim Öykü Melek – 2018

Teşkilat Ebru – 2021

Bir cevap yazın