Teşkilat Dizisindeki Uzay'ın Gerçek ismi Nedir?
Teşkilat Dizisindeki Uzay'ın Gerçek ismi Nedir?

Teşkilat Dizisindeki Uzay’ın Gerçek ismi Nedir?

Trt ekranlarının hoşlanılarak büyük bir beğeni ile izlenen Teşkilat dizisi yeni sezona da oldukça iddialı girmeye hazırlanıyor. Dizi oyuncu kadrosunu kuvvetlendirerek yeni sezona Eylül ayın içinde merhaba diyecek. 

Teşkilat Dizisi UzayTeşkilat Dizisindeki Uzay’ın Hakikat İsmi Nedir? 

Teşkilat Dizisi Uzay kişiliğini canlandıran Serdar Yeğin hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Teşkilat Uzay Kim?

Dizide rol alan Uzay kişiliği daha çok masa başında bilgisayar sistemleri, güvenlik kameraları, uydu sistemlerinin ele geçirilmesi ve hakimiyetinde misyon yapmaktadır. Vakaları çözmede farklı stratejileri ve taktikleri bulunmaktadır. Kendince anekdotlar tutarak vakayı aydınlatmada ekibin masa başındaki en ehemmiyetli adlarından birisidir. 

Dizide Başkanın oğlu Gürcan ile birlikte çalışmaktadır. Gürcan her seferinde Uzay’a yanaşmaya çalışsa da Uzay içine kapanık kendi dünyasında ve alanında yaşamayı seçim eder.  Oldukça duygusal birisi olun Uzay analitik düşünmede ve zekâda çok üstün birisidir. 

Teşkilat Dizisi Uzay kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Serdar Yeğin 12 Ocak 1980 tarihinde Bursa şehrimizde dünyaya gelmiştir. Gülşah Deniz Yeğin ile konutludur. Lise eğitimleri sonrasında Tiyatro eğitimlerini Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bvefatında iki sene zaman ile eğitim almış ve yarıda bırakarak İstanbul’a gitmiş ve Tiyatro üzerine eğitimlerine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümününde devam ederek bitirmiştir. 

Şimdilerde Teşkilat Dizisi Uzay şahsiyetine hayat veren Serdar Yeğin dizi karişerine Azat adlı dizi ile başlamıştır. 2018 senesinde Vatanım Sensin adlı dizide rol alan oyuncu Kördüğüm dizisi, Huzur Caddeyi gibi dizilerde oynamıştır. Oyuncunun rol aldığı değişik dizi ve projeler ise şunlardır. 

Vatanım Sensin – 2018

Kördüğüm – 2016

Huzur Caddeyi – 2013

Kılıç Günü – 2010

Ateşe Yürümek – 2010

Dedektif Biraderler – 2008

Bir Varmış Bir Yokmuş – 2008

Adanalı – 2009

Senden Başka – 2007

Kınalı Kuzular – 2006

Ahh İstanbul – 2006

Aşk Oyunu – 2005

Çemberimde Gül Oya – 2004

Hürrem Sultan – 2003

Günahım Neydi Allahım – 2003

Her Şey Aşk İçin – 2002

Teşkilat Uzay hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Teşkilat Defne hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın