Teşkilat Dizisi Yıldırım'ın Kızı Roza Kim?
Teşkilat Dizisi Yıldırım'ın Kızı Roza Kim?

Teşkilat Dizisi Yıldırım’ın Kızı Roza Kim?

Teşkilat Dizisi Roza Giysileri

Teşkilat Dizisi Yıldırım’ın Kızı Roza Kim?

Teşkilat Dizisi Roza şahsiyetini canlandıran Lara Domaç hakkında ayrıntılara ve dizide giydiği giysi ve elbiselerin marka ve maliyetlerine haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Teşkilat Dizisi yeni sezona şimdilik 5 yeni oyuncu ve şahsiyet ile girmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezonda başarılı bir yarıyıl geçiren dizide yeni sezon da oyuncu kadrosunu kuvvetlendirerek devam etmek istiyor.

Yeni sezonda dizide yer almasını varsayım ettiğimiz Teşkilat Dizisi Defne hakkında ayrıntılı balakaları bir evvelki mevzumuzda yazmıştık. Bu yazımızda Roza şahsiyeti ve bu şahsiyete hayat veren Lara Domaç hakkında balakalar vereceğiz. 

Teşkilat Dizisi Yıldırım'ın Kızı Roza Kim?

Teşkilat Dizisi Yıldırım’ın Kızı Roza Kim?

Teşkilat Dizisi Yıldırım’ın Kızı Roza Kim?

Diziye yeni sezonda dahil olan ve Yıldırım şahsiyetinin kızı olan Roza yurtdışında yetişmiş ve büyümüş zengin ve şımarık birisidir. Babası ile gayet dik bir biçimde konuşabilen Roza Babasının İstanbul’a döneceklerini açıkladığında ona sanki başkaldırı eder. İstanbul’a dönmek istemediğini net bir biçimde ifade etse de babası ile birlikte İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Üstü sarih bir araba ile erkek dostu ile birlikte konuta gelen Roza’ya babası bir daha ona sarılmaması gerektiğini söyler. 

Teşkilat Dizisi Roza Kim?

Teşkilat Dizisi Roza şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Lara Domaç 1999 senesinde dünyaya gelmiş ve şimdilerde 21 yaşındadır. 1,65 cm boyunda olan oyuncu 50 kilodur. Kamera önü oyunculuk eğitimleriniTümay Özokur Yüksekokul da almıştır. 

Dizi kariyerine ilk olarak 20 dakika adlı dizide çocuk oyuncu olarak başlamıştır. Bu diziden evvel reklam filmlerinde oynamıştır. Sinema Hoşu adlı müsabakada Türkiye 3. seçilmiştir. 

Oyunculuk dışında Keman çalarak dans ederek zaman geçiren Lara Domaç ayrıca Drama Eğitmenliği yapmaktadır. 

Şimdilerde Teşkilat Dizisi Roza kişiliğine hayat veren Lara Domaç son olarak Hayallerim Aşkım ve Ailem adlı dizide rol almıştır.  Lara Domaç ’ın resmi ınstagram hesabına @laradomac kullanıcı ismini aratarak ulaşabilirsiniz. 

Lara Domaç Yer Aldığı Diziler

Teşkilat 2021
Hayallerim Aşkım Ve Ailem 2021
Yerleşke Kafası 2020
20 Dakika 2013

Teşkilat Dizisi Roza Giysileri

Teşkilat Dizisi Yıldırım’ın Kızı Roza rolünü canlandıran Lara Domaç ’ın dizinin son bvefatında giydiği giysi ve elbiseler ile setlerde giydiği  pantolonlar merak mevzusu olacaktır.

Teşkilat Roza’nın giydiği etekler, şortlar, taytlar, tişörtler, kazaklar, yelekler, hırkalar, ceket, mont, kaban, tulum, elbise, ayakkabı gibi tüm giysileri bu alanda yer alacaktır. 

Oyuncunun kullandığı takılar, güneş gözlükleri, kolyeler ve bilekliklerin marka ve maliyetleri hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın