Teşkilat Dizisi Köroğlu Kim? Gerçek ismi
Teşkilat Dizisi Köroğlu Kim? Gerçek ismi

Teşkilat Dizisi Köroğlu Kim? Gerçek ismi

Teşkilat Dizisi Köroğlu Kim? Gerçek ismiTeşkilat Dizisi Köroğlu Kim? Asıl İsmi 

Teşkilat Dizisi son kısımda diziye dahil olan Köroğlu kişiliğini canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz.
Teşkilat Dizisi Köroğlu kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Mustafa Açılan Mustafa Açılan Kim 22 Şubat 1987 doğumludur. Yüksekokul 35 Buçuk Sanat Mektebin de oyunculuk eğitimleri almıştır. Teşkilat Dizisi Köroğlu devlet için  çalışan bir muhbir rolü ile dizide yer alacaktır. 
Teşkilat Dizisi Köroğlu kişiliği senaryo gereği “14 yaşına kadar yetimhanede gelişmiştir. ve daha sonra oradan kaçıp kabahat dünyası ile tanışmış birisidir. Bir çok kere cezaevine girip çıkmıştır. 
Şimdilerde Teşkilat Dizisinde Köroğlu kişiliğini canlandıran Mustafa Açılan dizi kariyerine İspat dizisi ile başlamıştır. Bir Zamanlar Çukurova, Akıncı ve Çocuk adlı dizilerde rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı öbür diziler ise şunlardır. 
2021 / Teşkilat 
2021 / Akıncı 
2020 / Maria İle Mustafa 
2019 / Çocuk
2018 / Bir Zamanlar Çukurova 
2018 / Babamın Günahları
2016 / İspat Ateş Üstünde 
Teşkilat Dizisi Köroğlu kişiliği ve bu kişiliği canlandıran oyuncu hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Teşkilat Dizisi Yıldırım’ın Kızı Roza hakkında ayrıntılara bu iletişimden erişebilirsiniz. 

Bir cevap yazın