Teşkilat Dizisi Defne Karakterini Nil Günal mı Canlandırıyor?
Teşkilat Dizisi Defne Karakterini Nil Günal mı Canlandırıyor?

Teşkilat Dizisi Defne Karakterini Nil Günal mı Canlandırıyor?

Teşkilat Dizisi Defne KimTeşkilat Dizisi Defne

Teşkilat Dizisi Defne kişiliğini canlandıran oyuncu Nil Günal hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Trt ekranlarının beğenilen dizisi Teşkilat yeni sezonda kadrosunu kuvvetlendirmeye devam ediyor. Dizide yeni sezonda Nil Günal Defne rolünü canlandıracağı dizihaber sitelerinde yazılmaya başladı. 

6 Haziran 2021 tarihinde sezon finali yapan teşkilat dizisi ilk sezonda 14 bvefat yayınlanmıştı. Teşkilat dizisi yeni sezonu öteki diziler gibi Eylül ortalarında hoşlananları ile buluşacaktır. 

Teşkilat Dizisi Defne Kim? 

Dizide Defne şahsiyeti Yıldırım’ın karısı olarak ekranlara gelecektir. Diziye yeni katılan Roza şahsiyetin de annesi olacak olan Defne rolü hakkın da şimdilik çok fazla ayrıntı bulunmuyor. 

Teşkilat Dizisi Defne kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Nil Günal Başkent Ankara’da 4 Kasım 1981 senesinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerini Maltepe Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesinde bitirmiştir. 

Şimdilerde Teşkilat Dizisi Defne rolünü canlandıran oyuncu dizi kariyerine ilk olarak 2004 senesinde  Alanya Almanya adlı dizi ile başlamış ve bu dizide davetli oyuncu olarak yer almıştır. Kurtlar Vadisi dizisinde 2. sezonda rol alan oyuncu Kavak Rüzgârları ve Söz dizisinde ikişer sezon rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı öteki dizi ve filmler ise şunlardır. 

Nil Günal Teşkilat Defte Yer Aldığı Diziler

Teşkilat Defne, 2021
Söz Güler Korkmaz, 2017-2018
Mutlu Ol Yeter Nurten, 2015
Firari Gelinler 2014
Ağır Roman Yeni Dünya Nesteren, 2012
Annem Yatarken Aylin, 2012
Kurtlar Vadisi Pusu 2. Sezon 2008
Kavak Rüzgârları 3., 4. Sezon, Nurgül, 2009-2010
Elveda Rumeli Feride, 2007-2009
Sağır Oda Çiğdem, 2006
Aşka Sürgün Serra, 2005
Büyük Buluşma 2004
Alanya Almanya Davetli Oyuncu, 2004

Teşkilat Defne rolünü canlandıran Nil Günal resmi instagram hesabı: @nilgunal biçimindedir. Kerem Çakıroğlu ile 2014 senesinde evlenmiştir. 

Teşkilat Dizisi Defne – Nil Günal Giysileri Elbiseleri

Trt ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde rol alan oyuncular sık sık kılık değiştirdiğinden giydikleri elbiseler ve giysiler oldukça alaka sürüklemektedir. Teşkilat Dizisi Defne Elbise ve Giysileri marka ve maliyetleri de merak edilecek mevzular arasında yer almaktadır.  

Nil Günal ’ın Teşkilat Dizisi son bvefatta giydiği  pantolon, etek, şort, tişört, gömlek, ceket, mont, kaban, hırka, yelek, elbise, ayakkabı gibi tüm elbiselerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve maliyet balakası için yorum alanından destek alabilirsiniz. 

Teşkilat Dizisi Başkanın oğlu Gürcan hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın