Survivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı
Survivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı

Survivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı

Survivor 23 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Ekip Kazandı? müsabakanın hayranları tarafından en çok merak edilen mevzular arasında yerini aldı. Survivor2020 23 Mayıs Cumartesi akşamı Dokunulmazlık oyununun 2.oynandı. Survivor2020 85. Bvefatta dokunulmazlığı kazanan ekip ile alakalı ayrıntılara alttan ulaşabilirsiniz. 
23 Mayıs Cumartesi akşamı dokunulmazlık oyununun ikincisi oynanacak. Bu akşam Survivor2020 de namlılar ekibinde yer alan  Yunus Emre ile gönüllüler ekibinde yer alan Ardahan ’ın müzakeresi ve tartışması gündem olacak. Survivor müsabakasında bir evvelki gün yapılan dokunulmazlık oyununu kaybeden ekip namlılar ekibi olmuştu. 

Survivor Bu Akşam Kim Kazandı Survivor Bu Akşam Kim Kazandı

Namlılar ekibinden üzüntüye potasına adı yazılan aday ise Yunus Emre Oldu. Bu akşam yapılacak dokunulmazlık oyununu gönüllüler ekibi kazanırsa namlılar ekibinden birisi adaya veda edecek ad olacak.

Survivor Bu Akşam Yapılacak Olan Dokunulmazlık Oyununu varsayımlarımıza göre kazanan ekip gönüllüler ekibi olacak. Survivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Ekip Kazandı? Sercan ve Yasin Neden Tartıştı? Yunus Emre Neden Çok Asaplı? Ayrıntılar aşağıda…

Survivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Takım KazandıSurvivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Ekip Kazandı

Survivor2020 Bu Akşam Dokunulmazlığı Hangi Ekip Kazandı?

Canlı Oyunlar

NAMLILAR 0-0 GÖNÜLLÜLER

Üzüntüye Adayları

Namlılar Ekibi :Yunus Emre

Survivor 2020 85.bölüm fragmanı Vip İzle

Bir cevap yazın