Survivor2020 86.Bölüm Fragmanı Eleme Adayları Kimler?
Survivor2020 86.Bölüm Fragmanı Eleme Adayları Kimler?

Survivor2020 86.Bölüm Fragmanı Eleme Adayları Kimler?

Survivor2020 86.Bölüm Fragmanı Üzüntüye Adayları Kimler? 

Survivor2020 86.Bölüm Fragmanı Üzüntüye Adayları Kimler? Bu hafta şanlılar ekibinden oldu. Survivor müsabakasında Arife günü yapılan dokunulmazlık oyununda kazana  ekip Gönüllüler ekibi oldu. Şanlılar ekibi oldukça iyi gayret etse de son atışlarda başarılı olamayınca oyunu kaybeden ekip Şanlılar ekibi oldu. 

Survivor2020 23 Mayıs Üzüntüye Adayları Kimler?

Survivor2020 müsabakasında bu hafta ikinci kere oynanan  dokunulmazlık oyununu da kazanan ekip Gönüllüler ekibi oldu. Bu hafta 4 dokunulmazlık oyunu için şimdilik yüzde 50 adayı üzüntüye potasına yollayan ad şanlılar ekibi oldu.
22 Mayıs Cuma akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden şanlılar ekibi üzüntüye potasına Yunus Emre’nin ismini yazarak onu gönderdi. 23 Mayıs oynana ve yeni parkurdaki dokunulmazlık oyununu kazanan ekip yeniden gönüllüler ekibi oldu. 23 Mayıs akşamı şanlılar ekibi konseyde …………… ismini yazarak üzüntüye potasına gönderdi.
Acun ılıcalı Survivor müsabakasında çeyrek finalde bireysel başarıların çok ehemmiyetli olacağını ve her koyunun kendi bacağından asılacağını söyledi. Çeyrek finalde bu yıl yeni bir uygulama yapılacak. Şenlik yapılacak olan müsabakada Acun bey oldukça iddialı ve cümbüşlü olacağını söyledi. 

Survivor2020 81.Bölüm Fragmanı Eleme Adayları Kimler? Survivor2020 81.Bölüm Fragmanı Üzüntüye Adayları Kimler? 

Acun bu akşam oynana  bvefatta Yasin’e oldukça sert laflar ile ihtarlarda bulundu. Yasin’e 2 günde 2 hakimiyetsiz hakareti olduğunu söyleyen Acun dün Sercan’a kum torbası fırlattığını belirtti.
  
Survivor Bayram Anlat Bakalım Eşleşmeleri

Acun ce Sercan’ın hatırası ise Acun’un tabiri ile 2010 senesinde o yarıyıl survivorda var mısın yok musun müsabakacılarının olduğunu söyledi. O tarihteki survivurda Bursasporlu Ertan’ın yer aldığını söyledi. Ertan’ın Bursa spora geldikten sonra Bursa Sporun Şampiyon olduğunu anlattı. 

Bursa Sporlu Ertan Kim? Survivor Ertan 

 Survivor2020 86.Bölüm Fragmanı İzle

Survivor 24 Mayıs 86.Bölüm Fragmanı 

Bir cevap yazın