Survivor2020 5 Mayıs Salı Adaya Kim Veda etti?
Survivor2020 5 Mayıs Salı Adaya Kim Veda etti?

Survivor2020 5 Mayıs Salı Adaya Kim Veda etti?

Survivor2020 5 Mayıs Salı Adaya Kim Veda etti?

Survivor2020 5 Mayıs Salı elenerek adaya veda eden ad belli oldu. Survivor müsabakasında Gönüllüler ekibinden isme konseyinde adı yazılan ad Berkan olurken, bir gün sonra yapılan dokunulmazlık oyununu kaybeden  ikinci üzüntüye adayı Şanlılar Ekibinden Mert oldu. Bu akşam yapılacak olan SMS sıralaması neticeyi belirlenen adlar arasından Survuvor2020 5 Mayıs adaya veda ad da belli olacak.

Gönüllüler 5 Mayıs SMS Oylama Neticeleri 

Gönüllüler ekibinden en çok SMS Oyu Alan İki Aday ise sırasız olarak Barış ve Ardahan oldu. Kadın müsabakacıların adı söylenemediği için otomatikman kalan erkekler üzüntüye potasına gitti.
 

Şanlılar 5 Mayıs SMS Oylama Neticeleri 

Şanlılar ekibinden en çok SMS Oyu Alan İki Aday ise sırasız olarak Mert ve Ersin oldu. Mert’in adaylığı düştüğü için Şanlılar ekibinden en çok SMS oyu alan 3. müsabakacı ise Aycan oldu. Mert çok fazla alternatif kalmadığını söyleyerek Yunus Emre’nin adını verdi.Yunus Emre ise 9 potaya gitse 10.sunu sorduğunu hakkında hayırı olmasını söyledi. Ersin ise bu vaziyeti hiç istemediğini belirterek ve özür dileyerek Aşkım’ı üzüntüye potasına gönderdi. Aycan ise gitmeyeceğinden belirlim diyerek Elif’in adını verdi.

5 Mayıs Survivor Üzüntüye Adayları 

Gönüllüler Ekibi üzüntüye Adayları 
Berkay
Yasin
Cemal Can 
Şanlılar Ekibi üzüntüye Adayları 
Yunus Emre
Aşkım
Elif

4 Mayıs Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı 

Hoşlanılan müsabakada 4 Mayıs pazartesi günü oynanan büyük malikanede konaklama ve 80 li seneler partisine katılma hakkını kazanan ekip namlıları 10-9 yenmeyi başaran Gönüllüler Ekibi oldu. 

3 Mayıs Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı Kaybetti 

Survivor2020 65. Bvefat ile 3 Mayıs Pazar akşamı yeni dokunulmazlık oyunu ile ekranlara geliyor. Bu akşam yapılacak olan müsabaka neticesinde kaybeden ekipten bir aday daha belirlenecek. 
Survivor 65.Bvefat Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
3 Mayıs Pazar günü oynanacak olan Dokunulmazlık Oyununda Bizim Hipotezlerimize Göre bir evvelki oyunda yenilen Gönüllüler Ekibi Galip Gelecek.. 
Canlı Netice:
ŞANLILAR -0
GÖNÜLLÜLER-0

3 Mayıs Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı Kaybetti 3 Mayıs Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı Kaybetti 

3 Mayıs Pazar Survivor Üzüntüye Adayı Kim Oldu?

Survivor2020 müsabakasında bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden ekipten bir ad konseyde belirlenecek. Bu Ad Hipotezlerimizde  yanılmaz isek Şanlılar Ekibinden birisi olacaktır. 

3 Mayıs Üzüntüye Adayı :Survivor2020 64.Bvefat Cumartesi Dokunulmazlığı Kim Kaybetti 

Survivor2020 müsabakası 2 Mayıs  Cumartesi akşamı Dokunulmazlığı Hangi Ekip Kaybetti? Müsabakada bu akşam dokunulmazlık oyununun kimin kazanıp mutlu olduğu mevzusunda ayrıntılar yazımızın devamında. Beğenilerek izlenen müsabaka programında bu akşam yayınlanan 64. bvefatta dokunulmazlık çabası vardı. Kıran kırana geçen dokunulmazlık yarışında galip gelen ve yenilen ekip hakkında ayrıntıları vipdizi.net farkı ile altta bulabilirsiniz.  
Survivor2020 64.Bvefatta Dokunulmazlık oyunu oldukça zorlu bir parkurda asıllaştırılan müsabaka neticeyi belli oldu. Asapların da oldukça gerildiği müsabakada Parkurda ayağı kayarak düşen Mert minik bir sakatlık geçirdi. Mert’in sakatlık geçirmesi neticesinde Gönüllüler ekibinden Yasin herkesin sakatlığını bahane ettiğini kendisinin ise hiç ses çıkarmadığından bahsetti.
Mert ise müsabakada sakatlığı sonrasında tenkit yapan gönüllüler ekibine  Nisa hakkında ”3 Oyunda Bir Kez aftı Kayıyor, Ben Elenmek istiyorum dağılmak istiyorum diyor, kenara geçiyor ağlıyor ancak kimse söz etmiyor” diyerek tepkisini gösterdi. 
Konseyde ise Acun Ilıcalı ısrarla Nisa’ya söz vermesine karşılık Nisa uzunca bir müddet konuşmadı. Yasin ise içindekileri söylene diyerek ona destek olmaya çalıştı.Peki Survivor2020 2 Mayıs Cumartesi Dokunulmazlığı hangi ekip kaybetti? Dokunulmazlık oyunu sonrasında Survivor Malikane Oyunu olup olmadığı ise bilinmiyor. 

Survivor2020 64.Bölüm Cumartesi Dokunulmazlığı Kim Kaybetti Survivor2020 64.Bvefat Cumartesi Dokunulmazlığı Kim Kaybetti 

CANLI ANLATIM 
Şanlılar 10
Gönüllüler 8
Survivor2020 64. Bvefatta dokunulmazlığı bizim hipotezlerimize göre Gönüllüler Ekibi Kaybetti.

Tahminleriz Doğru Çıktı.Üzüntüye Adayı Berkan 

Bir cevap yazın