Survivor2020 19 Mayıs Salı Kim Elendi?
Survivor2020 19 Mayıs Salı Kim Elendi?

Survivor2020 19 Mayıs Salı Kim Elendi?

Survivor2020 19 Mayıs Salı Kim Elendi? Adaya Kim Veda Etti?

Survivor2020 Yarışmasında bu hafta eleme potasında yer alan isimler hem gönüllülerden olurken hemde ünlüler takımından oldu. Yarışmanın hayranları 19 Mayıs Salı günü kimin elendiğini oldukça merak ediyor. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında ilk gün kaybeden ünlüler takımından aday olarak iki isim birden potaya girmişti. 
Ünlüler takımından Mert ve Aycan ilk gün yapılan dokunulmazlık oyunu sonucu eleme potasına giren isimler olmuştu. Gönüllüler takımı ise ikinci dokunulmazlık oyununu 10-3 gibi bir skorla kaybetmiş eleme potasına takımda yer alan kızlar giremediği içim erkek yarışmacılardan Yasin eleme potasına yollanan isim olmuştu.

Survivor2020 19 Mayıs Salı Kim Elendi? Survivor2020 19 Mayıs Salı Kim Elendi?

Survivor2020 19 Mayıs Salı akşamı yapılacak olan SMS oylaması sonucu oluşan sırlamada elenecek isim belli olacak. SMS oylamasında bu haftanın birincileri birer isim daha söyleyerek eleme adaylarını belli edecekler. Geçtiğimiz hafta SMS birincilerinden yola çıkarak bu hafta elenen ismin kim olduğunu gelin hep birlikte tahmin etmeye çalışalım.

Survivor 19 Mayıs Kim Elendi? Survivor 19 Mayıs Kim Elendi? 

Survivor2020 19 Mayıs Salı Elenen İsim Kim Oldu

Tahmin 1- Geçen hafta Survivor yarışmasında gönüllüler takımından SMS birincisi olan Barış tahminlerimize göre bu haftada birinci olacaktır. Barış Gönüllüler takımından Yasin ile birlikte eleme potasına tahminen Ardahan’ın ismini yazacaktır. Bu durumda Gönüllüler takımından Yasin ve Ardahan eleme adayı olurlar. Eğer Ünlüler takımının SMS oyları daha fazla olur ve elenen isim gönüllüler takımından olursa vipdizi olarak bizim tahminimiz elenen ismin Yasin olacağı yönündedir.
Tahmin 2- Survivor yarışmasında ünlüler takımında geçen hafta SMS birincisi olan  Ersin olmadığı için bu hafta Mert SMS oylamasında birinci olabilir. Eğer Mert birinci olur ve Sercan’ın ismini söylerse geçen hafta SMS oylamasında sonunca olan Sercan’ın oyu gönüllülerden az olursa adaya veda eder.

Survivor2020 19 Mayıs Salı Kim Elendi? Survivor2020 19 Mayıs Salı Kim Elendi?

Survivor2020 19 Mayıs Salı Elenen isim ile ilgili olarak tahminlerimizi paylaştığımız yazımızın burada sonuna geldik. Sizlerde tahminlerinizi analiz ederek yorum bölümünden yazabilirsiniz. Doğru Tahmini yapan üyemizin tahmin ve yorumunu sitemizden diğer okurlara duyuracağız.
Survivor 18 Mayıs Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı. İşte Detaylar 

Bir cevap yazın