Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı 78 Bvefat Fragmanının yayınlanması ile birlikte Survivor2020 müsabakasında dokunulmazlık oyununun güç olduğu da ortaya çıktı. Müsabakanın sonlarına doğru yavaş yavaş ilerlerken Müsabakada bu hafta yapılacak olan ilk dokunulmazlık oyununu kimin kazandığı da merak mevzusu oldu.

Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Müsabakanın bugün yapılacak olan Dokunulmazlık oyunu oldukça ehemmiyet talep ediyor. Bugün kaybeden ekipten bir aday üzüntüye potasına gidecek. Ekiplerin rakamının eksilmesi ile birlikte oldukça ehemmiyetli olan Dokunulmazlık oyununda ekipler oldukça stresli olarak müsabakaya çıkıyorlar.
Dün yapılan ödül oyununda çukulata ödülşanı  dinleyen ve oldukça seven şanlılar ekibinden Sercan 4 oyunun tamamını kazanarak ödülü şanlıların almasında ehemmiyetli bir rol oynadı. Öteki yandan Gönüllüler ekibinde yer alan Nisa’nın ise oyunda yer almaması ise gönüllüler ekibini oldukça etkiledi. İzleyenler Nisa’nın sakatlandığını düşünse de asıllar panorama programında ortaya çıktı. Survivor Nisa 15 Mayıs Ödül Oyununda Neden Oynamadı diye merak ediyorsanız şayet bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Survivor 16 Mayıs Dokunulmazlık oyununda son ödül oyununu kazanan ve rahat yataklarda yatacak olan ve boğazlarından kokonat dışında bir başka gıda geçecek olan Şanlılar ekibi gözde olacaktır. Gönüllüler ekibi ise 10-5 skorla kaybettikleri ödül oyunu sonrasında dokunulmazlık oyununa daha fazla odaklanacaktır.
Bayan müsabakacılar arasında iyi performans sergileyen Gönüllüler Ekibinin nazlı müsabakacısı Nisa’nın ise oyunda yer alıp almayacağı bir başka merak mevzusu oldu. 

Survivor 16 Mayıs 78. Bvefat Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Şanlılar-0 Gönüllüler-0

Canlı skorları ve Müsabakada Şanlılar ekibi ile Gönüllüler ekibinden hangi Oyuncu Kadrosun birbirleri ile yarıştığını vipdizi.net farkıyla anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz. 

Yasin belindeki sakatlığı öne sürerek oynamak istememesi üzerine Mert empati yapılası gerektiğinden bahsetti. Yasin ise bu gidişata öfkelenerek isterlerse oynayacağını ifade etti. 
Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı?Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
16 Mayıs 78. Bvefat Survivor Dokunulmazlık oyununu kazanan ekip hipotezlerimize göre şanlılar ekibi oldu. Sizlerde hipotezlerinizi yorum bvefatından yapabilirsiniz. 
Survivor 78.Bvefat Fragmanı Vip İzle 


Bir cevap yazın