Survivor Sercan ve Nisa Arasındaki Ses Kaydında Ne Var
Survivor Sercan ve Nisa Arasındaki Ses Kaydında Ne Var

Survivor Sercan ve Nisa Arasındaki Ses Kaydında Ne Var

Survivor Sercan ve Nisa Arasındaki Ses Kaydı müsabaka hayranları tarafından merak edilen mevzular arasında yerini aldı. Beğenilerek izlenen müsabakada dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan olurken söylediği ad ise izleyenleri donakalttı. 
Strateji yapacağını söyleyen Sercan üzüntüye potasına aday söylemeden hemen evvel Acun Ilıcalı’nın açıkladığı arşivden çıkan ses kaydı ise merak mevzusu oldu. Sercan Berkan’ı üzüntüye potasına gönderdi. 29 Haziran Yapılan 2. Dokunulmazlık oyununu kazanmayı başaran ikinci üzüntüye adayı olarak Nisa’yı potaya yolladı.

Diğer yandan ilk gün yapılan oyunda Sercan tarafından adı söylenen Berkan ise 3. dokunulmazlığı kazanarak yanına Sercan’ı getireceğini söyledi.

Survivor Sercan ve Nisa Arasındaki Ses Kaydında Ne Var 
Sizler için Sercan ve Nisa arasında geçen ses kaydı hakkında kamuya sarih yayınlanan videolarda araştırma yaptık.

27 Haziran Cumartesi  Survivor’da konsey evveli Acun Ilıcalı bir açıklama yaptı. Sercan ile Nisa ikilisi arasında geçen konuşmalar  ses kayıtlarını bulduklarını açıkladı.

Her şeyin açıklandığı o ses kayıtlarında ne var? Ses kayıtları yayınlandı mı? İşte Survivor’da gündeme düşen Sercan ile Nisa arasında geçen o konuşmalar ve ses kayıtları… Ayrıntılar haberimizde…

Acun Ilıcalı bu akşam yaptığı açıklamada ses kayıtlarının araştırıldığını ve zorunlu açıklamanın 3. dokunulmazlık oyunu sonrasında yapılacağını vurguladı.

RESMİ AÇIKLAMA 29 HAZİRAN AKŞAMI KONSEYDE YAPILACAK

Survivor Sercan ve Nisa Arasındaki Ses Kaydında Ne Var Survivor Sercan ve Nisa Arasındaki Ses Kaydında Ne Var 

Bir cevap yazın