Survivor Nisa 16 Mayıs Neden Yok İşte Cevap
Survivor Nisa 16 Mayıs Neden Yok İşte Cevap

Survivor Nisa 16 Mayıs Neden Yok İşte Cevap

Survivor Nisa 16 Mayıs Neden Yok İşte Yanıt

Survivor Nisa 16 Mayıs Neden Yok diye merak eden müsabakanın hayranları için hemen zorunlu açıklamayı yapalım. Survivor2020 müsabakasında aralıksız oyunlara küsmesi ile gündemde olan Nisa 16 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan bvefatta ekranlara gelmedi. İzleyenler ise Nisa’nın sakatlanıp sakatlamadığını merak etti. Müsabaka sonrasında Panorama programında Survivor Nisa’nın muayenehanede olduğu ve sualin Pisikolojik olduğu öğrenildi.

Survivor2020 16 Mayıs Dokunulmazlığı Kim Kazandı? İşte Yanıt 

Nisa gönüllüler takında yer alan müsabakacılardan birisidir. Bugün müsabakayı izleyenler Nisa’yı göremeyince merak içinde kaldılar. Nisa müsabakalarda zaman zaman küsen ve konuşmayan ve meselelerini kendi içinde halletmeye çalışan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. 
Nisa  Bölükbaşı  Kim?
Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da dünyaya gelmiştir. İyi bir yüzücü ve kayakçı olan Nisa Survivor müsabakasında bu yıl Gönüllüler ekibinde yer alan müsabakacılar arasında yer almaktadır. 

Survivor Nisa 16 Mayıs Neden Yok İşte CevapSurvivor Nisa 16 Mayıs Neden Yok İşte Yanıt

Nisa Müsabakaya Devam edecek mi?
Nisa artık müsabakalara katılmaması ile sık sık gündeme gelen adlardan olurken son olarak Acun Ilıcalı tarafından Panoramaya atılan mesaj’da sualin psikolojik olduğunu izleyenler bilmiş oldu. Survivor Ödül Oyunundaki Villa hakkında ayrıntılar bu bağlantıda….

Bir cevap yazın