Survivor Ersin Korkut'un Sakatlığı Nedir? Neden Elendi
Survivor Ersin Korkut'un Sakatlığı Nedir? Neden Elendi

Survivor Ersin Korkut’un Sakatlığı Nedir? Neden Elendi

Survivor Ersin Korkut’un Sakatlığı Nedir? 

Survivor2020 müsabakasında şanlılar ekibinde yarışan ve yaşına karşın oldukça iyi neticeler alan Ersin Korkut sakatlığı sebebi ile müsabakadan elendi. Tv8 ekranlarında alakayla izlenen Survivor 2020 ’de bu akşam üzüntüye günü olmasına karşın sakatlığı nedeni ile öteki müsabakacılardan kimse elenmedi. 
Beğenilen müsabakacı  Ersin Korkut ’un bacağında yaşadığı sakatlık nedeni ile emar neticeleri hekimi Metin Kuş tarafından İstanbul’a gönderilmişti.Bugün geen neticelere göre Ersin ’in müsabakaya devam edemeyeceği açıklandı. Ekran başındakiler Ersin ’in köpeğinin can verdiğinin açıklanacağını düşünürken sakatlığı nedeni ile elendiği açıklandı. 
Acun Ilıcalı Ersin’e çekim dışında bişey konuşacağını da söyleyerek mümkün köpeğinin can verdiğini açıklayacak. Sercan ise Ersin’in işlem geçirip geçirmeyeceğini sorarken aldığı yanıt ise muhtemelen senin ve benim geçirdiğim gibi bir işlem geçirebilir cevabını aldı. 

Survivor Ersin Korkut'un Sakatlığı Nedir? Survivor Ersin Korkut’un Sakatlığı Nedir? 

Survivor2020 Ersin Korkut’un sakatlığı muhtemelen spor ile uğraşanların sık sık başına gelen menüsküs , lif atması veya kopması , tendom kopması , yırtık veya fıtık gibi bir kasvet olabilir.

Bir cevap yazın