Survivor All Star 2022 Yarışmacıları Kaç Para Kazanıyor?
Survivor All Star 2022 Yarışmacıları Kaç Para Kazanıyor?

Survivor All Star 2022 Yarışmacıları Kaç Para Kazanıyor?

Survivor All Star 2022 Yarışmacıları Kaç Para Kazanıyor?Survivor All Star 2022 Müsabakacıları Kaç Para Kazanıyor?

Survivor All Star 2022 Şanlılar ve Gönüllüler kadrosu belli oldu. Geçmiş yıllarda yarışan müsabakacılardan oluşan şanlılar ve gönüllüler ekiplerinde yarışan Survivor All Star müsabakacıları haftalık ve aylık olarak kaç para kazanıyor? Survivor 2022 müsabakacıları ne kadar kazanıyor? Hangi oyuncu ne kadar para alıyor? Ayrıntılar haberin devamında…

Doğru Cevap:Doğru Cevap Kuzey Kore
Bu yıl oldukça iddialı müsabakacıların yer aldığı Survivor All Star 2022 müsabakası için artık geri sayım başladı. Her sezonu büyük bir beğeni ile izlenen yarıma programında bu yıl daha önceki oyunculardan oluşan müsabakacılar yarışacak. 
Survivor All Star 2022 Müsabakacıları şanlılar ve gönüllüler ekibi olmak üzere iki ekipten oluşuyor. Namlıların klasik yaşamlarında kazandıkları fiyatlar ile gönüllüler ekibi müsabakacılarının günlük hasılatları bir olmadığı için müsabakacılarında hasılatları varsayımımıza göre denk olmayacak. 
Ancak bu yılki müsabakada yer alan gönüllüler ekibinde yer alan tüm müsabakacılar da geçen yarıyıllardan popüler olan müsabakacılar olduğundan kazandıkları fiyatlar arasından çok fark olacağını düşünmüyoruz. 
Tabi bu yorumlar bizim hipotezlerimiz. Survivor 2022 Müsabakacılarının Hasılatlarının Kesin Ölçüleri yaptıkları kontratlarda belirlidir. 

Survivor All Star 2022 Şanlılar Ekibi Müsabakacıları Kaç Para Kazanıyor? 

Aycan YanaçElif GörenMerve AydınNagihan KaradereSema AydemirBirsen TokgözAdem KılıçcıÇağan Atakan ArslanFurkan KızılayMert ÖcalSercan YıldırımBarış Murat YağcıBatuhan Karacakaya

Survivor All Star 2022 Gönüllüler Ekibi Müsabakacıları Kaç Para Kazanıyor? 

Gökhan KeserOgeday GirişkenAnıl Berk BakiHikmet TuğsuzAnıl Berk BakiHikmet TuğsuzYasin ObuzGizem KerimoğluBerna KekliklerSude BurcuSeda OcakEvrim KeklikNisa Bölükbaşı
Survivor 2022 Müsabakacılarının Haftalık ve Aylık Hasılatlarının yanı gizeme müsabakada tertip edilen oyunlarda bir ekip mükâfatlar da yer almaktadır. Bu mükâfatlar müsabakacıların performansları ile kazandıkları mükâfatlardır. 
Sizlerde  Survivor 2022 Müsabakacılarının Kaç Para Kazandıkları Hakkında varsayımlarınızı yorum alanından yapabilirsiniz. 
 

Bir cevap yazın