Survivor 28 Haziran Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı?
Survivor 28 Haziran Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor 28 Haziran Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor 28 Haziran Pazar Dokunulmazlığı kazanan adın kim olduğu ve üzüntüye potasına kimi yolladığı müsabaka hayranlarının merak ettiği mevzular arasında yerini almış gidişatta. Tv 8 ekranlarının hoşlanılarak izlenen müsabakasında sona doğru gelinirken müsabakada artık 7 şahıs kaldı. Dün yapılan Fertsel Dokunulmazlık oyununda kazanan ad Sercan olmuştu. Sercan İsme Konseyinde herkesi afallatarak Nisa yerine Berkan’ın adını söyledi ve artık müsabakada strateji yapacağını vurguladı. 

Survivor 28 Haziran Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı? 

28 Haziran Pazar günü yapılan Fertsel Dokunulmazlık oyununda üzücü bir hadise de yaşandı. Makûs bir biçimde düşen Yasin muhtemelen küçük bir sakatlık yaşadı ve dokunulmazlık oyununu kazanamadı. Öte yandan dün yapılan dokunulmazlık oyununda Sercan ile Finale kalan Berkan bugün yapılan oyunu kazanır ise bakalım kendisini potaya yollayan Sercan’ın mı ismini yazacak. Tüm bu bilinmezler arasında Survivor sona yanaşırken oldukça heyecanlı olmaya başladı. 

Survivor 28 Haziran Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Survivor 28 Haziran Pazar Dokunulmazlığı Kim Kazandı? 

Müsabakada kalan adlar arasında Yasin, Sercan, Berkan, Cemal Can, Nisa, Elif ve Barış arasında kıyasıya bir dokunulmazlık oyununu bu akşam hep beraber izleyeceğiz. Vipdizi.net olarak varsayımlarımıza göre bu akşam yapılacak olan dokunulmazlık oyununu Cemal Can veya Sercan kazanacak. Oldukça iyi gidişatta olan müsabakacılar güçü parkurda gayret edecekler. 
Survivor 121. Bölüm İkinci Dokunulmazlık Oyunu 

Bir cevap yazın