Survivor 23 Haziran Kim Elendi? Nisa, Evrim,Sercan
Survivor 23 Haziran Kim Elendi? Nisa, Evrim,Sercan

Survivor 23 Haziran Kim Elendi? Nisa, Evrim,Sercan

Survivor 23 Haziran Kim Elendi? Nisa, Evrim, Sercan

Survivor 23 Haziran Kim Elendi? Nisa, Evrim, bu hafta yapılan bireysel dokunulmazlık oyununda adları söylenen müsabakacılar oldu. Oldukça acayip bir dokunulmazlık haftasının geride kaldığı müsabakada Sercan üzüntüye potasına Nisa’yı yollarken öteki yandan iki dokunulmazlığı da kazanan Cemal Can ise ilk dokunulmazlıkta Evrim 3. dokunulmazlıkta ise Sercan’ı üzüntüye potasına gönderdi. Müsabakada 3 dokunulmazlık oyunu sonrası üzüntüye potasına giren 3 aday 23 Haziran salı akşamı aldıkları SMS reylerine göre belirlenecek neticelere göre adaya veda edecek ad netleşecek. 

Survivor 23 Haziran Oyunu Kim Kazandı?

Yarın akşam yapılacak olan ödül oyununu sonrasında bir aday adaya veda edecek. Yarın elenen aday ile birlikte müsabakada artık 7  müsabakacı kalacak. Bu haftaki üzüntüye adayları arasında adada uyuşamayan Evrim ve Nisa üzüntüye potasında yer alırken Cemal Can bu ikilinin yanına birde ….. gönderdi. Dokunulmazlık oyunları  sonrasında hakikatinde ödül veya bağlantı oyunu çok fazla heyecana sahip olmasa da müsabakacılar için oldukça hırslı geçmekte. 23 Haziran Salı yapılacak olan müsabakada performansı ile göz dolduran Cemal Can, Nisa ve Sercan gözde adaylar olarak gösterilmekte. 

Survivor 23 Haziran Kim Elendi? Nisa, Evrim,SercanSurvivor 23 Haziran Kim Elendi? Nisa, Evrim,Sercan

Survivor 23 Haziran Evrim’mi Elendi? 
Survivor müsabakasında ağlamaları ile müsabakaya damga vuran müsabakacı evrim olmuştu. Müsabakanın son bvefatlarında artık öteki müsabakacılar tarafından da gitmesi gerektiği vurgulanan Evrim bakalım SMS de nasıl bir sıralamada yer alacak. 23 Haziran Salı yapılacak olan SMS sıralaması neticesine göre Evrim adaya ya veda edecek yada devam diyecek. Cemal Can ilk yapılan Bireysel dokunulmazlık yarışından sonra Evrim’in adını söylemişti.
Survivor 23 Haziran Nisa’mı Elendi?

Müsabakada Çek’ya dan katılan ve noksan Türkçe’si ile zaman zaman küsmeleri ile de müsabakada isminden söz ettiren Nisa bir öteki üzüntüye adayı. Sercan tarafından adı söylenerek Üzüntüye Potasına gönderilen Nisa ise Sercan’ın kendisinden intikam aldığını söyledi. Nisa müsabakaya oldukça geç adapte olan ancak sürati ile son anlarda gözde olan müsabakacılar arasında yer alıyor. Survivor 2020 23 Haziran Adaya Nisa’mı Veda edecek hep birlikte göreceğiz. 
Survivor 23 Haziran Sercan’mı Elendi?

Son olarak yapılan 3. bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can herkes tarafından bilave edilen 3. üzüntüye adayı için Sercan’ın adını verdi. Survivor 23 Haziran Sercan, Nisa ve Evrim ile birlikte üzüntüye potasına giren ad oldu. Oldukça merak edilen SMS sıralaması oldukça merak edilen mevzu oldu.

Vipdizi.net Varsayımı Survivor 23 Haziran Elenen Ad Evrim Olacak…..

Bir cevap yazın