Survivor 2020 Ödül Oyunundaki Şelale Nerede? Nasıl gidilir
Survivor 2020 Ödül Oyunundaki Şelale Nerede? Nasıl gidilir

Survivor 2020 Ödül Oyunundaki Şelale Nerede? Nasıl gidilir

Survivor 2020 15 Haziran yapılan ödül oyunundaki Şelale ödülü müsabaka hayranları tarafından oldukça çayırk edildi. Doğa ile iç içe olan Şelale ödülşöhrete müsabakacılar özel bir jet ile gittiler. Peki Survivor 2020 Ödül Oyunundaki Şelale Nerede? Nasıl gidilir? İşte Yanıt 
Survivor 2020 Ödül Oyunundaki Şelale Nerede? Nasıl gidilirSurvivor 2020 Ödül Oyunundaki Şelale Nerede? Nasıl gidilir

Survivor 2020 Ödül Oyunundaki Şelale Nerede? Nasıl gidilir

Survivor Müsabakasında bu akşam yapılan ödül oyununda ödül olaralak özel bir jet ile muhteşem bir doğa içinde yer alan saklı bir şelaleye gidecekler. Müsabakacılar ödülü dinleyince oldukça heyecanlandılar. Müsabaka hayranları ise şelalenin yerini ve ismini oldukça çayırk etti.
Survivor 2020 Ödül Oyunundaki Şelale Nerede? Nasıl gidilirSurvivor 2020 Ödül Oyunundaki Şelale Nerede? Nasıl gidilirSurvivor 15 Haziran ödül oyununa moralleri oldukça yüksek olan Cemal Can’ın takımı gözde olarak görünürken Ardahan’ın takımı ise bu ödüle kvaka kvaka hayır demeyecektir. Dün yapılan konseyde Acun müsabakacılara ödülü dinleyince uçacakları doğrultusunda açıklama yapmış ve müsabakacılar bu ödülü çayırk etmişlerdi.

Survivor 15 Haziran Sihirk Ödül El Limon Şelalesi oldu. El Limon Şelalesi yaklaşık olarak 50 metre yükseklikte bir şelale. Dominik Cumhuriyeti ’nin Atlantik tarafına bakan kıyısında yer alıyor.

Survivor El Limon Şelalesi nerede ve nasıl gidilir?

Samana Limanı ’ndan 25 kilometre uzaklıktaki şelaleye gitmek için günlük turlara katılmanız ve kılavuzluk hizmeti almanız gerekiyor. Şelaleye erişmek için birkaç yol vardır, Salto Del Limon’a  gidebilmenin iki yolundan birincisi yaya olarak yürümek, ikincisi at sırtında gitmek. Las Terrenas otellerinden birinde kalarak El Limon’a erişmek khadisedir.

Bir cevap yazın