Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?
Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 2020 Son Bölüm Dokunulmazlık Oyununu Hangi Ekip Kazandı?

Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Ekibin kazandığı müsabaka hayranları tarafından oldukça merak edildi. Hoşlanılarak izlenen yarıma programında dün yapılan dokunulmazlık oyununu Kırmızı Ekip geriden gelmesine karşın kazanmayı başarmıştı.
Çeyrek Final evveli son ekip dokunulmazlık oyunu Pazar günü yapılacak. Ekiplerin oldukça hırslı gayret verdiği müsabakada ehemmiyetli kararlar da alındı. Sakatlıkların çoğalması neticesinde Acun Ilıcalı reyin süratlerinin azıcık daha yavaşlatılacağını vurguladı. 
Dün yapılan Dokunulmazlık oyununda Mavi Ekip 9-3 önde olmasına karşın bu skoru gözetemedi ve 9-9 a gelen yarışta 10-9 yenilerek dokunulmazlık oyununu kaybetmişti. Mavi ekipte Elif müsabakada sakatlandı ve vaziyeti artık emar neticelerine kaldı. 
Survivor 2020 14 Haziran Pazar günü dokunulmazlık oyununu şayet Mavi Ekip Kaybederse adayların tamamı bu ekipten çıkacak. Mavi ekipte bu hafta kaptanlıkta Ardahan yer alırken ekipte Yasin, Sercan,  Elif  ve Evrim yer alıyor. 
Dün yapılan İsme konseyinde Yasin Evrim’in adını yazarak ‘Canım Seni Yazmak İstedi’ dedi. Ardahan ise Yasin’in adını yazarak ‘Gitmeyeceğine İnanıyorum’ dedi. Sercan ise isme konseyinde Ardahan’ın ismini yazarak ‘Kaptan olarak mesullük alacağını istediğini ve kendisini yazmasını istediğini’ söyledi. Son olarak rey kullanan Evrim ise Ardahan’ın ismini yazdı. 

Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Ekip Kazandı?

Bugün yapılan Dokunulmazlık oyununu varsayımlarımıza göre kazanan ekip Mavi Ekip Olacaktır. Her ne kadar dün yenilseler de 9-3 lük skor ile müsabakada oldukça hırslı ve iddialı olduklarını gösterdiler. 

Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?Survivor 2020 14 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Ekip Kazandı?

Bir cevap yazın