Survivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mı? Erzak Oyununu Kim Kazandı?
Survivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mı? Erzak Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mı? Erzak Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mı? Erzak Oyununu Kim Kazandı? suali müsabaka hayranları tarafından oldukça merak edilen mevzular arasında yerini aldı. Tv8 ekranlarında hemen her akşam yeni bvefatları ile ekranlara gelen Survivor 2020 ’de 1 Mayıs akşamı namlılar ve gönüllüler ekipleri  erzak ödül oyunu için ter dökecekler. Survivor 63.Bölüm Fragmanında ise reyin sonrası öfkelenerek  küp biçimindeki koliye tekme atan Nisa ise ayak parmaklarından bir sakatlık yaşıyor. 

Survivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mı?

Survivor2020 müsabakasına bu yıl gönüllüler ekibinden yarışamaya katılan Nisa gündem olmaya devam ediyor. Oyunlarda zaman zaman küsmesi ile dikkatleri üzerine sürükleyen Nisa son olarak acun medya ekibine karşı oynanılan voleybol maçında gösterdiği performans ie hemen herkesi donakaltmayı başardı.Yarışmanın 1 Mayıs akşamı yayınlanan bvefatta ise Erzak oyununda muhtemelen hırsı ile ön tasarıda olacak olan Nisa hırsına yenik düşerek kaybettiği reyin sonrasında küplere teke atarak sakatlık yaşıyor.

Survivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mıSurvivor 2020 1 Mayıs Nisa Sakatlandı mı

Nisa’nın sakatlanması vaziyetinde artık gönüllüler ekibinde tek bayan kalır. Ancak varsayımlarımıza Nisa’nın attığı tekmenin şiddeti ile çok ağır bir sakatlık yaşayacağını sanmıyoruz. Ayak parmaklarında sakatlık yaşaması mümkün olan Nisa bir kaç reyin snra parkurlara dönecektir diye varsayım ediyoruz.  

Survivor2020 1 Mayıs Erzak Oyununu Kim Kazandı?

Erzak oyunları Survivor müsabakasında oldukça ehemmiyetlidir. Çünkü müsabakacılarda adada bulunan tropikal meyveleri yemekten oldukça bıktıkları son yarıyıllarda erzak oyunlarına oldukça fazla umursamaktadırlar. Bu akşam yapılacak olan Erzak oyununda son zamanlarda oldukça hırslı ve formda olan Gönüllüler ekibi ile Namlılar ekibi arasında kıyasıya bir çaba yaşanacaktır. Erzak oyunu Büyük Malikane ödülü kadar olmasa da yinede oldukça kıymetli bir ödüldür. 

VipDizi.net Hipotezi 1 Mayıs Erzak Oyununu Namlılar Ekibi Kazanacak.

Survivor2020 1 Mayıs Erzak oyununu canlı anlatım ve müsabakacıların performansları bu bvefatta balakanıza sunulacaktır. Survivor2020 1bu akşamki ödül oyunu ile alakalı olarak yorum ve görüşlerinizi alt tarafta bulunan oturumdan yapabilirsiniz. 

Survivor2020 1 Mayıs 63.bölüm fragmanı

Bir cevap yazın