Survivor 20 Haziran Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı
Survivor 20 Haziran Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 20 Haziran Bireysel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 20 Haziran Fertsel Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Survivor 2020 müsabakasında 20 Haziran akşamı yapılan Fertsel Dokunulmazlık oyununu kazanan ad Cemal Can Oldu. Cemal Can Üzüntüye adayı için Evrim’in adını verdi. Öte yandan Cemal Can dokunulmazlık oyununda kazandığı ödüle Barış Yasin ve Nisa’yı götürmek istediğini beyan etti.

Dokunulmazlık oyunu Kırmızı ve Mavi ekipler arasında kıyasıya bir gayrete sahne oldu. Dün yapılan Ödül oyununu Kırmızı ekipte yer alan Sercan, Elif, Evrim ve Berkan kazanmıştı. Moralleri yüksek olan ve karınları tok bir biçimde dokunulmazlık oyunu oynayacak olan kırmızı ekip 20 Haziran da gözde olacaktır.

Survivor 20 Haziran Dokunulmazlık Oyunu Kırmızı Ekip ve Mavi Ekipler arasında kıyasıya bir gayrete sahne olacaktır. Parkurların artık müsabakacıların sakatlanmasını yasaklayacak biçimde azıcık daha yavaşlatılması maharet ve atış oyunlarına olan marifeti artırdı. Dikkat edildiğinde kadın ve erkek müsabakacılar artık parkurları ya aynı zamanda yada bir kaç saniye fark ile bitiriyorlar. Neticeyi ise genelde atışlar belirliyor.

Survivor 2020 113. yeni bölüm fragmanı İzle

Mavi Ekipte yer alan Yasin , Cemal Can, Barış ve Nisa dün yapılan ödül oyununda kaybedince hem hoş bir geziden hemde nefis yemeklerden olmuştu. Karınları aç olan Mavi ekip bakalım dokunulmazlık oyununda nasıl bir performans sergileyecek. 

Survivor 20 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım KazandıSurvivor 20 Haziran Dokunulmazlık Oyununu Hangi Ekip Kazandı

Bir cevap yazın