Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu Kim Kazandı?
Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Helikopter Ödülü Nedir? 

Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu kazanan ekip müsabaka hayranları tarafından merak edilmektedir. 18 Mayıs Ödül oyunu Zipline ve havuz partisi olacak. Ödüle müsabakacılar helikopter ile gidecek. Hoşlanılarak izlenen müsabakada dün akşam yayınlanan bölümde Acun Ilıcalı Bayramda birleşme partisi yapılacağını açıkladı. Aynı zamanda adalarında birleşeceğini açıklayan Acun ılıcalı birleşmenin detaylrını Salı akşamı açıklayacak. Öbür merak edilen bir mevzu ise ödül oyununda adaya inen helikopter oldu. 18 Mayıs Helikopter ödülü nedir? İşte Detaylar….

Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu Kim Kazandı? Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu Kim Kazandı? 

Survivor2020 bu haftaki dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ekip her iki ekip oldu. Cumartesi yapılan dokunulmazlık reyinizi şöhretliler ekibi kaybederken, Pazar akşamı yapılan dokunulmazlık oyununu gönüllüler kaybetti. İlk dokunulmazlık oyununda 10-4 yenilen şöhretliler bir sonraki gün intikamlarını 10-3  skorla almayı muvaffak oldu. Gönüllüler ekibi Yasin’in adını yazdılar.

Survivor Zipline Ödülü Nedir?

Zipline, yüksek bir noktadan, pespaye bir noktaya bağlanmış çelik halat aracı ile emniyet kemeri giyerek kendi ağırlığınızla ve yerçekimi takviyesiyle kayma etkinliğine denir. Tekerlekli bir makara çelik halata bağlanarak süratlenme sağlanır. 300 – 400 metrelik bir zipline hattında takribî saate 50–60 kilometre sürate erişilir. Vikipedi sitesinden alıntıdır.

Survivor 18 Mayıs 80.Bölüm Ödül Oyunu Kim Kazandı? 

Müsabakadan elenen ve uzun bir zamandır pandemi nedeni ile adada kalan müsabakacıların da ülkemize sevk edildiği açıklanan son bölümde Gönüllüler takından aday çıktı. 
Survivor2020 80.Bölümde ödül oyunu kazanan ekip hipotezlerimize göre şöhretliler ekibi olacaktır. Kazandıkları son dokunulmazlık oyunu ile moral bulan şöhretliler ekibi bu oyunda vipdizi olarak gözdemizdir. 

Survivor2020 18 Mayıs 80.Bölüm Fragmanı Vip İzle 

Bir cevap yazın