Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Kazandı
Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Kazandı

Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bvefat Dokunulmazlığı Kim Kazandı? sualinin cevabını merak eden müsabaka hayranları için yazımızın ilerleyen bvefatlarında varsayım inceleme ve sürpriz balakalar bulabilirler. Dün yapılan dokunulmazlık oyununun değişik bir skorla kazanan gönüllüler ekibi oldu. 
Gönüllüler ekibi 10-4 gibi ezici bir fark ile dokunulmazlık oyununun yanı gizeme köfte, pilav, piyaz, kola ve tatlı gibi gıdalar ile de karınlarını doyurma fırsatı buldular. Dün yapılan isme konseyinde namlılar ekibinden Mert ve Aycan aynı oyu alarak üzüntüye potasına giren ikili oldu. Şayet   17 Mayıs 79. Bvefatta Namlılar ekibi dokunulmazlığı kaybederse alt yukarıya herkes üzüntüye potasında olacak gibi görünüyor. 

Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bvefat Dokunulmazlığı Kim Kazandı 

Dün yapılan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler ekibinin kazanacağı mevzusunda hipotezlerimiz doğru çıktı. Bu akşam yapılacak dokunulmazlık oyunu ve gıda mükâfatını kazanan ekip vipdizi.net hipotezlerine göre NAMLILAR ekibi olacaktır.
Gönüllüler ekibi dün oynanan oyunu değişik kazanmanın verdiği moral , Nisa’nın ekipte müsabakaya tekerrür başlaması ve dün yedikleri yemekler ile kazandıkları enerji ile 17 Mayıs Pazar Survivor Dokunulmazlık oyununu kazanmak isteyecektir. Ancak varsayımlarımıza göre Bu akşam dokunulmazlık oyununu Namlılar ekibi kazanıyor.

Survivor 79.Bvefat Fragmanı Vip İzle 

Survivor 79. Bvefatı 17 MAyıs Pazar akşamı izleyenler ile buluşacak. Yeni bvefat fragmanında Namlılar ekibinden Mert artık ekipte göze batmaya başlayan oyuncu oldu. Sercan ve Cemal Can arasında yapılan parkur oyununda kazanan Cemal Can olurken Sercan’ın kaderli olduğunu vurgulaması Cemal Can tarafından Zekâ olarak nitelendirildi. 

Survivor 17 Mayıs Acun Ilıcalının Bahsettiği Yeni Yarıyıl Nedir?

Survivor2020 müsabakasında 17 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan bvefatta isme konseyinde Acun Ilıcalı artık yeni yarıyıla girdiklerini belirtti. İzleyenler ve müsabakacılar ise Yeni yarıyılın neler getireceğini merak etti. 

Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bölüm Dokunulmazlığı Kim Kazandı Survivor 17 Mayıs Pazar 79. Bvefat Dokunulmazlığı Kim Kazandı 

Survivor 18 Mayıs Salı Üzüntüye Adayları 
16 Mayıs Üzüntüye Adayı :
Namlılar Ekibi 
Mert ve Aycan 
17 Mayıs Üzüntüye Adayı 
Gönüllüler Ekibi 

Bir cevap yazın