Survivor 11 Haziran Erzak Oyununu Hangi Takım Kazandı?
Survivor 11 Haziran Erzak Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 11 Haziran Erzak Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor 11 Haziran Erzak Oyununu Hangi Ekip Kazandı? 

Survivor 2020 müsabakasında 11 Haziran Perşembe yapılan  ödül oyununda Kırmızı ve Mavi ekipler kıyasıya bir gayret içinde yer aldı. Dün yapılan kaptanlık oyununda Mavi ekip kaptanlığını kazanan Ardahan ile Kırmızı Ekip kaptanlığını kazanan Cemal Can yeni ekiplerini oluşturdu. 
Ekip tercihlerinde ise oldukça eksantrik anlar yaşandı. Ardahan ilk olarak ekibine Sercan Yıldırım’ı seçti. Bunun üzerine Cemal Can ise ekibine ilk olarak Nisa yerine Berkan’ı seçince işler sanki karıştı. 
Ardahan evvel Nisa’yı ekibine istemek istese de Yasin Nisa’ya bir abilik yaparak son oyunda tartıştığı Ardahan’ın ekibine gitmeyi kabul etti. Böylelikle Mavi Ekipte Kaptan Ardahan, Sercan, Elif, Yasin ve Evrim yer almış oldu. Kırmızı Ekipte ise Kaptan Cemal Can, Nisa, Barış ve Berkan yer almış oldu. 
11 Haziran Survivor Erzak oyununda Kırmızı ve Mavi ekipler birbirleri ile kıyasıya gayret ettiler. Kazanan Ekip varsayımlarımıza göre Mavi ekip oldu. Müsabakada Evrim’in gözyaşlarına dominant olmadığı ise dikkatlerden kaçmadı. 

Survivor 11 Haziran Erzak Oyununu Hangi Takım Kazandı? Survivor 11 Haziran Erzak Oyununu Hangi Ekip Kazandı? 


Survivor 11 Haziran Erzak Oyunu Canlı Sonuçlar
Mavi Ekip 0
Kırmızı Ekip 0
Oyunlar ve Eşleşmeler.

Bir cevap yazın