Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya Kim?
Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya Kim?

Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya Kim?

Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya Kim? Suçsuzlar Apartmanı Dizisi Rüya 

Salı akşamlarına renk katan ve Trt ekranlarında yayınlanan Suçsuzlar apartmanı dizisi yeni sezonda dizide rol alacak olan Rüya kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi, yaşı, boyu, sevgilisi, kariyeri ve dizide giydiği elbise ve elbiselerin marka model ve maliyetleri hakkında ayrıntılara haberin devamından uluşabilirsiniz.
Geçtiğimiz sezon büyük bir başarıya imza atan Suçsuzlar Apartmanı Dizisi sezon finalinde Dizinin ana kişiliklerinden birisi olan ve dizide Han ile evli olan İnci şahsiyeti senaryo gereği geçirdiği bir trafik kazası neticeyi can vermiş ve diziden dağılmıştı. 
Suçsuzlar Apartmanı Rüya Kim?
İnci kişiliğinin yerine diziye dahil olduğu hipotez edilen Melisa Şenolsun dizide Rüya rolü ile ekranlara geliyor.
İncinin vefatı sonrasında Yas yakalayan ve evden ufalayan Han ’a iyi gelecek olan Rüya kişiliğine bakalım ev ahali ne kadar müddette alışacak. 
Suçsuzlar Apartmanı İnci ve Rüya Akraba mı? 
Birbirlerine benzerliği ile de dikkatleri sürükleyen İnci ve Rüya kişilikleri birbirleri ile akraba olabilirler. Yada Senaryo gereği Rüya bir biçimde Han ile tanışmış da olabilir. 
Rüya ’nın Reel Öyküsü Nedir? 
Rüya kişiliğinin reel hikâyesi hakkında şimdilik net bir balaka bulunmuyor. Zira Kitapta Han ve İnci kişilikleri de yer almıyor. Senaryo gereği bir ekip farklılıkların ve ilave etmelerin yapıldığı dizide Kesinlikle Rüya ’nında bir hikâyesi vardır. Ancak bunu dizide ilerleyen günlerde göreceği. 

Suçsuzlar Apartmanı Rüya Reel İsmi Nedir? 

Suçsuzlar Apartmanı Rüya kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Melisa Şenolsun İzmir şehrinde 24 Eylül 1996 senesinde dünyaya gelmiştir. 1,70 metre boyunda olan oyuncu 59 kilo ağırlığındadır. İzmir Gelişim Kolejindeki lise eğitimi sonrasında Devlet konservatuarının İstanbul Üniversitesinde bitirmiştir. 
Ufak yaşlarda tiyatro ile ablası sayesinde tanışmıştır. Jimnastik ve bale yapmıştır.
Şimdilerde Suçsuzlar apartmanı Dizisinde Rüya rolünü canlandıran Melisa Şenolsun dizi kariyerine Tatlı Ufak Yalancılar adlı dizi ile 2015 senesinde başlamıştır. 
Bir yarıyıl İzmir şehrinde bulunan Bornova Devlet tiyatrosunda görev yapmıştır. Sevilen dizi Kiralık aşk karosunda yer alan oyunca bu dizide Sude rolü ile yaşıtlara geldi. Ceren şahsiyeti ile Umuda kelepçe Vurulmaz dizisinde rol aldı. Son olarak Atiye dizisi kadrosunda yer alan başarılı oyuncu Suçsuzlar apartmanı Dizisinde Han ile birlikte başrollerde yer alacak. 

Suçsuzlar Apartmanı Han ile Rüya Evlenecek mi?  

Dizi hayranlarının belki de en çok merak ettiği mevzular arasında Han ve Rüya kişiliklerinin evlenip evlenmeyeceği olacak. Kitap ile Senaryo birbirinden değişik ilerlediği için bu gidişata şimdilik net bir cevap vermek olası değil. 
Ancak İnci ’den boşalan yerin Rüya ile doldurulacak olması evlilik olmasa bile Han ile Rüya arasında bir aşk yaşanacağı sinyalleri veriyor. Rüya ’nın gelişi Safiye ve kardeşi Gülben Cephesinde ise İnci ’den daha yumuşak karşılanacaktır diye hipotez ediyoruz. Han ’ın bir zaman evden ufalaması ve uzak kalması sonrasında Safiye tarafından işler hiç de yolunda gitmemektedir. 
Suçsuzlar Apartmanı Rüya ’nın Elbise ve Elbiseleri 
İnci kişiliğinin yerine diziye dâhil olan ve Rüya kişiliğini canlandıran Melisa Şenolsun ’un Suçsuzlar apartmanı Dizisi Son Bvefatta giydiği kazaklar, elbiseler, kabanlar, ayakkabıların marka model ve maliyetleri de bir başka alaka sürükleyecek ayrıntı olacaktır. 
Ayrıca Rüya ’nın dizide taktığı kolyeler, küpüler, saatler, bileklik ve mücevherler hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz

Bir cevap yazın