Son Yaz Dizisi Yağmur Gerçek ismi
Son Yaz Dizisi Yağmur Gerçek ismi

Son Yaz Dizisi Yağmur Gerçek ismi

Son Yaz Dizisi Yağmur Kara şahsiyetini canlandıran Hafsanur Sancaktutan hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Fox ekranlarında ilk bvefatı geride bırakan Son Yaz dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında tanıtımlarımız devam ediyor. 

Son Yaz Dizisi Yağmur Kim? 

Dizide Yağmur kişiliği Savcı Selim ve Canan ’ın kızlarıdır. Henüz daha yeni liseyi bitirmiş ve yüksek mektep için hazırlık yapan birisidir. Zeki cesur ve uslu birisidir. Babası Selim’e oldukça tepkilidir. 
Gerçeğinde Yağmur’da babası gibi bir kişiliktir ve ona oldukça çok benzemektedir Yağmur ile uyuşmak oldukça güçtür. Dediğim dedik bir kız olan Yağmur haklı olduğu mevzularda asla geri vites yapmamaktadır. 
Son Yaz Dizisi Yağmur Gerçek ismi

Son Yaz Dizisi Yağmur Reel İsmi 

Son Yaz Dizisi Yağmur şahsiyetini Hafsanur Sancaktutan canlandırmaktadır. Hafsanur Sancaktutan İstanbul şehrinde  20 Mart 2000 senesinde dünyaya gelmiştir. Balık Burcu olan oyuncu 1,63 metre boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır.  Tiyatro ile ufak yaşlarda ilgilenmeye başlamıştır. 2018 senesinde  Servet isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. 
2018 senesinde yayınlanan Gülperi adlı dizide Fidan kişiliği ile rol alan oyuncu bir yıl sonra ise Aşk Ağlatır dizisinde İsme Meryem şahsiyetini oynamıştır. 
Hafsanur Sancaktutan dizi kariyerinden evvel  Otobüs adlı reyin ile Methiyeye Değer Oyuncu Mükâfatının yanı gizeme Kuraldışı ve Kural adlı reyin ile de 3 değişik alanda mükâfatlar almıştır. 
Rol aldığı diziler ve filmler:
2020 – Son Yaz Dizisi 
2019 – Aşk Ağlatır Dizisi
2018 – Gülperi Dizisi
2018 – Servet Dizisi

Son Yaz Dizisi Yağmur Giysi ve Elbiseleri 

Üniversite için hazırlanan genç ve hoş bir kızı canlandıracak olan  Hafsanur Sancaktutan Son Yaz Yağmur dizide giydiği giysi ve elbiseler merak mevzusu oldu.  Son Yaz Yağmur giysi ve elbiseleri marka model ve maliyetleri ile alakalı merak ettiklerinizi mevzumuzda bulabilirsiniz. 
Son Yaz Yağmur çantası kolyesi bileklik ayakkabıları marka model ve maliyetleri hakkında merak ettiklerinizi yorum alanında sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın