Son Yaz Dizisi Şevval Kim?
Son Yaz Dizisi Şevval Kim?

Son Yaz Dizisi Şevval Kim?

Son Yaz Dizisi Şevval Kim?Son Yaz Dizisi Şevval 

Fox tv ekranlarının ikinci sezonu ile ekranlara gelen Son Yaz Dizisinde rol alan Şevval kişiliğini canlandıran İlda Özgürel hakıknda ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Son Yaz Dizisi Şevval Kim?

Son Yaz dizisi Yiğit Mertoğlu ’nun kızı Şevval baba tarafından oldukça şyımartılmış ve annesiz büyümüş birisidir. Kendisini geliştirmeye düşünmeyşen, gayeleri olmayan, hemen her mevzuda fikir sahibi olan ve bu fikireri herkesle paylaşan, çok bşehirmiş bir kişiliktir. Tabiri yerinde ise ağzından çıkanı kulağı dinlemeyen bir şahsiyettir. Zengin olduğu dile getiren görgüsüz abartılı yaşamayı seven birisidir.

Son Yaz Dizisi Şevval Reel İsmi ?

Son Yaz dizisi Şevval kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi İlda Özgürel Bolu şehrinde 1995 senesinde dünyaya gelmiştir. Özel Pera Hoş Sanatlar Lisesi mezunu olan oyuncu daha sonra Kadir Has Üniversitesinde eğitim görmüştür. 
İlda ÖZGÜREL dizi kariyerine Son Yaz adlı dizi ile başlamıştır. Oyuncunun resmi instagram hesabına @ildaozgurel kullanıcı ismi ile ulaşılabilir. 
İlda Özgürel’in sahne aldığı tiyatro oyunları arasında Ama Oyuncu 2019, Ivanov Saşa 2019 ve
Metin Bulguyu – Kadıköy Theatron bulunmaktadır. 
Son yaz dizisi Şevval kişiliğini oynayan İlda Özgürel hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Son Yaz Şevval dizide giydiği elbise ve elbiselerin marka model ve maliyetleri ile alakalı ayrıntıları yorum alanından sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın