Son Yaz Dizisi Selim'in Karısı Canan Kim?
Son Yaz Dizisi Selim'in Karısı Canan Kim?

Son Yaz Dizisi Selim’in Karısı Canan Kim?

Son Yaz Dizisi Savcı Selim’in karısı Canan Kara şahsiyetini canlandıran Funda Eryiğit hakkında ayrıntılar haberin devamında… 
Son Yaz Dizisi Selim'in Karısı Canan Kim?

Son Yaz Dizisi Canan Kim?

Son Yaz Dizisi Canan şahsiyeti savcılık yapan Selim Kara ile konutludur. Bu konutluluğundan Yağmur ve Altay adında çocukları vardır. Kocası ile birlikte aynı mektepte eğitim görmüştür. Kocasının gölgesinde yaşantısını sürdürmektedir. Gençliğinde ise yakaladığını kopartan bkocamandı. 
Son Yaz Canan seneler sonra artık işe dönme müddetinin geldiğini düşünür. Kocası Selim ile görüştükten sonra onunla boşanmaya karar verir. 

Son Yaz Canan Reel İsmi 

Son Yaz Dizisi Canan şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Funda Eryiğit 1984 yılında Hollanda ’da dünyaya gelmiştir. Popülasyonu ise Samsun şehri Bafra ilçesidir.  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bvefatı mezunudur. Bir çok mükâfatı bulunan oyuncu bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. 
Şimdilerde Son Yaz dizisinde Canan şahsiyeti ile ekranlara gelen Funda Eryiğit dizi kariyerine Canım ailem dizisi ile başlamıştır. 2015 seneyi sanki oyuncunun dizi seneyi olmuş ve bir çok dizide rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı dizi ve projeler ise şunlardır. 
Can Kırıkları , Mehmed: Bir Cihan Padişahı , Poyraz Karayel , Gecenin Kraliçesi,
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ,Yok Artık, Undercover, Tereddut ,Yetersiz, Limonata , Karadayı 3. Sezon , Daha Önceki Öykü , Uçurum , İstanbul ’un Altınları ,Konut 
İş Arıyoruz , Canım Ailem

Son Yaz Dizisi Canan Giysi ve Elbiseleri 

Son Yaz Dizisi Canan kişiliğinin dizide oldukça şık giysiler ile yer alacağı ilk bvefattan belli oldu. Son YAz Canan giysi ve elbiseleri marka model ve maliyetleri hakkında yorum alanından merak ettiğiniz mevzuları sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın