Son Yaz Dizisi Oyuncu Kadrosu Tam Kadro
Son Yaz Dizisi Oyuncu Kadrosu Tam Kadro

Son Yaz Dizisi Oyuncu Kadrosu Tam Kadro

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile isminden söz ettirirken dizide rol alacak olan oyuncularda netleşti. Son Yaz Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Şahsiyetleri hakkında ayrıntıları haberin devamında bulabilirsiniz. 

Son Yaz Dizisi Oyuncu Kadrosu Tam Kadro

1-Son Yaz Dizisi Akgün 

Şahsiyet İsmi  :Akgün Gökalp Taşkın
Canlandıran Oyuncu :Alperen Dinlemez 1992 senesinde Ankara şehrinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro Bvefatı Talebesidir. 
Şahsiyet Analizi: Adamcıl, Duygusal, Çapkın çocuk ruhlu bir genç. Babası uzun senelerdir mapusta olan Selçuk adlı mafya babası. Annesi ise daha 10 yaşında iken öldürülmüş.

2-Son Yaz Dizisi Selim 

Şahsiyet İsmi  :Selim Kara 
Canlandıran Oyuncu :Ali Atay 20 Nisan 1976 tarihinde Rize’de dünyaya gelmiştir. Bütün ismi Dursun Ali Atay’dır.
Şahsiyet Analizi: Dizide işine oldukça umursayan bir savcıyı canlandırmaktadır. Ailesi Çeşme’de yaşamakta kendisi ise İstanbul şehrinde misyon yapmaktadır. Karısının ismi Canan’dır. Yağmur ve Altay’ın babasıdır. 

3-Son Yaz Dizisi Canan 

Şahsiyet İsmi  :Canan Kara  
Canlandıran Oyuncu : Funda Eryiğit 1984 senesinde gurbetçi ülkesi olan  Hollanda ’da dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bvefatı üzerine tamamladı.
Şahsiyet Analizi: Savcı Selim’in karısı rolünde dizide yer almaktadır. Yağmur ve Altay’ın annesidir. Kocasının gölgesinde kalmış birisidir. İleride kocasından boşanmak isteyecek ve daha önceki işine dönecektir. 

4-Son Yaz Dizisi Yağmur 

Şahsiyet İsmi  :Yağmur Kara   
Canlandıran Oyuncu : Hafsanur Sancaktutan İstanbul şehrinde  20 Mart 2000 senesinde dünyaya gelmiştir. 2018 senesinde yayınlanan Gülperi adlı dizi ile kariyerine başlamıştır. 
Şahsiyet Analizi: Selim ve Canan’ın kızlarıdır. Lise sonrası üniversite için hazırlanmaktadır. Hırçın ve babasına benzeyen bir şahsiyettir.

5-Son Yaz Dizisi Altay 

Şahsiyet İsmi  :Altay Kara    
Canlandıran Oyuncu : Ata Nedim Arman  2004 senesinde Kuşadası ’nda dünyaya gelmiş çocuk oyuncudur.
Şahsiyet Analizi: Selim ve Canan’ın oğludur. Utangaç ve çekingen bir şahsiyet.

6-Son Yaz Dizisi Fatih 

Şahsiyet İsmi  :Fatih Doğanay    
Canlandıran Oyuncu : Emre Karayel 18 Ekim 1972 tarihinde, Kadirli’de dünyaya gelmiştir.  Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bvefatı mezunudur. 
Şahsiyet Analizi: Hukuk mezunu bir avukattır. Canan ve Selim ile birlikte aynı üniversitede eğitim almıştır. İzmir’in ünlü ceza avukatlarından birisidir. Hırslı ve para kazanmayı seven birisidir. Zamanında da Canan’a aşık olan Fatih onu Selim’e kaptırmıştır. 

7-Son Yaz Dizisi Metin

Şahsiyet İsmi  :Metin Yaman
Canlandıran Oyuncu : Sinan Tuzcu Sinan Tuz 10.7.1977 tarihinde Gaziantep şehrinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bvefatı mezunudur. 
Şahsiyet Analizi: Zengin bir ailenin çocuğudur. Beğendiği kızı ailesi istemeyince ailesini yalanlamış ve beğendiği kız Emel ile evlenmiştir. Kızı Naz ile arası oldukça iyidir.

8-Son Yaz Dizisi Serap

Şahsiyet İsmi  :Serap Gök 
Canlandıran Oyuncu : Şebnem Dönmez Almanya’da  17 Mayıs 1974 tarihinde dünyaya gelmiştir. 
Şahsiyet Analizi: Emlakçılık yapan Serap oldukça hoş ve çekici bir bayandır. Lükse düşkünlüğü onun borç batağına düşmesine sebep olmuştur. Pahalı çantalara olan düşkünlüğü ile bilinir. 

9-Son Yaz Dizisi Selçuk 

Şahsiyet İsmi  :Selçuk Taşkın
Canlandıran Oyuncu : Arif Pişkin İstanbul şehrinde 1970 senesinde dünyaya gelmiştir. Devlet Konservatuarı bvefatını Eskişehir Anadolu Üniversitesinde bitirmiştir. 
Şahsiyet Analizi: Selçuk dizide rol alan Akgün şahsiyetinin babasıdır. Uzun senelerdir cezaevinde olmasına karşın hali hazırda aktif bir biçimde organize bir kabahat teşkilatını idaremektedir. Savcı Selim tarafına hapsedilmiştir. 

10-Son Yaz Dizisi Emel

Şahsiyet İsmi  :Emel Yaman
Canlandıran Oyuncu : Sezer Koç 16 Kasım 1981 doğumlu Sezer Koç, oyunculuğa çocukluk yaşlarında ilgi duymaya başladı. Koç, Yüksekokul 35Buçuk Oyunculuk Mektebi ve Craft Atölye ’de oyunculuk eğitimi aldı.
Şahsiyet Analizi: Dizide Canan ’ın ablası ve  Naz ’ın annesi rolündedir. Metin ’in karısı olan Emel Çeşme’de yaşamaktadır.

11-Son Yaz Dizisi Soner

Şahsiyet İsmi  : Soner Sancaktar
Canlandıran Oyuncu : Halil Babür Bitlis şehrinde 26 Haziran 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bvefatında bitirmiştir. 
Şahsiyet Analizi: Son yaz dizisinde Soner şahsiyeti Halil’in en ufak oğludur. Soner üvey kardeşlerinden ayrı yakalanan ve pis işlerde kullanılan bir çocuktur.  Halil Sadi ’nin eşi dışında olan sevgilisinden  olma çocuğu. Halil Sadi 10 yaşına kadar onu kabul etmez daha sonra annesi can verince Soner ’i himayesine alır. 

12-Son Yaz Dizisi Naz  

Şahsiyet İsmi  :Naz Yaman 
Canlandıran Oyuncu : Yasemin Yazıcı Yasemin Yazıcı İstanbul şehrinde 8 Eylül 1997 senesinde dünyaya gelmiştir. 
Şahsiyet Analizi: Son Yaz Dizisinde Emel ve Metin karakterilerinin kızı olan Naz Yaman aynı zamanda Yağmur’un da kuzenidir. Cesur ve cümbüşlü birisidir. Sosyal medyada faal birisidir. Annesinin baskısından kurtulmak için üniversiteye gitmeyi iple çekmektedir.

13-Son Yaz Dizisi Kaan  

Şahsiyet İsmi  :Kaan Gök 
Canlandıran Oyuncu : Erdem Şanlı İzmir şehrinde 02.09.1996 senesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bvefatında bitirmiştir. 
Şahsiyet Analizi: Dizide Kaan Yağmur şahsiyetinin erkek dostu rolündedir. Babasını ufak yaşlarda kaybetmiştir. Spor yapmayı seven Kaan lise sonrası Hukuk okumak istemektedir. 

14-Son Yaz Dizisi Eray  


Şahsiyet İsmi  :Eray Duraner  
Canlandıran Oyuncu :Yunus Narin  İzmir şehrinde 1989 senesinde dünyaya gelmiştir. eğitimlerini Dokuz Eylül Üniversitesi Hoş Sanatlar Bvefatında bitirmiştir. 1.74 metre boyunda ve 71 kilodur.
Şahsiyet Analizi: Dizide Eray şahsiyeti zengin bir ailenin şımarık çocuğu rolünde yer almaktadır. Çeşme’de açtığı firmada Akgün ile tanışmıştır. 

15-Son Yaz Dizisi Arda 

Şahsiyet İsmi  :Arda Ateş  
Canlandıran Oyuncu : Sarp İkiler İstanbul şehrinde 1997 senesinde dünyaya gelmiştir. Hercai dizisi ile kariyerine başlamış şimdilerde Son Yaz dizisi kadrosunda kendisine yer bulmuştur. 
Şahsiyet Analizi: Arda Ateş şahsiyeti dizide Yağmur ile Naz’ın dostudur. Yakışıklı ve dürüst bir gençtir. 

16-Son Yaz Dizisi Ahmet 

Şahsiyet İsmi  :Ahmet Tunalı 
Canlandıran Oyuncu : Cengiz Okuyucu İstanbul şehrinde 1979 senesinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro bvefatı mezunudur. 
Şahsiyet Analizi: Son Yaz Dizisi Ahmet şahsiyeti Akgün ailesinin daha öncekinden sağ kolu olan bir şahsiyettir. Daha sonra ise Soner ile birlikte çalışmaya başlamış ancak daha önceki evini de unutmamıştır. 

Son Yaz Dizisi Şahsiyetleri ve Oyuncu Kadrosu 

1-Akgün- Alperen Dinlemez
2-Selim -Ali Atay 
3-Canan -Funda Eryiğit 
4-Yağmur -Hafsanur Sancaktutan 
5-Altay-Ata Nedim Arman  
6-Fatih- Emre Karayel
7- Metin-Sinan Tuzcu  
8-Serap- Şebnem Dönmez
9- Selçuk -Arif Pişkin
10- Emel-Sezer Koç 
11-Soner- Halil Babür
12- Naz – Yasemin Yazıcı 
13-Kaan – Erdem Şanlı 
14- Eray  -Yunus Narin
15- Arda- Sarp İkiler
16- Ahmet -Cengiz Okuyucu 

Bir cevap yazın